Menu
TOPZINE.cz
Zdraví a sex

Chlapec vdechl část pískací hračky a zněl poté přesně jako ona

Redakce

Redakce

7. 1. 2018

Z osmiletého argentinského chlapce se stala chodící pískací hračka. Spolkl totiž součástku, která v těchto hračkách bývá. Video natočil lékař, který jej ošetřoval.

Zkusili jste se někdy na večírku nadýchat hélia z balonku? Pokud ano, víte, jaká je to legrace. Podobně vtipně zněl i chlapec, který se stal kvůli nehodě s pískací hračkou hitem internetu. Video zveřejnil argentinský lékař, který chlapce vyšetřoval. A i když zní chlapcův nádech sebevíc vtipně, zůstaňme raději u héliových balonků, které jsou přeci jen bezpečnější.

Důvod, proč a jak vůbec vdechl osmiletý chlapec součástku z pískací hračky není znám. Samozřejmě jediným řešením bylo chirurgické odstranění součástky, která chlapci uvízla v průdušnici. Ještě předtím se lékař rozhodl natočit video chlapce jako varování pro rodiče, aby své děti lépe hlídali.

Video mělo být varováním, ale baví internet

Záměr se ale minul účinkem. Devíti vteřinové video se okamžitě stalo virálním a má na kontě více než 9,5 milionů shlédnutí a přes 90 tisíc sdílení. Ne však proto, že by jej sledovali starostliví rodiče, ale proto, že má každý legraci z toho, jaké zvuky chlapec během dýchání vydává.

Vážnosti nepřidává ani chlapcův roztomilý výraz v kombinaci s legračními zvuky. Přesto bychom neměli zapomenout na fakt, že nehoda s vdechnutou součástkou mohla dopadnout mnohem hůře. Existuje mnoho případů, kdy nepozornost rodičů zavinila vdechnutí cizího předmětu dítětem a následné udušení.

Podívejte se na video zde!

Zveřejnil(a) Santiago Gomez Zuviría dne 26. září 2017

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Chlapec vdechl část pískací hračky a zněl poté přesně jako ona