×
TOPZINE.cz

Chinaski slaví dvacáté narozeniny. Chystají koncert i nové album

Jedna z nejúspěšnějších českých kapel Chinaski chystá na začátek příštího roku ke svému dvacátému výročí speciální koncert. I když je naplánovaný na 6. února 2014, vstupenky je možné v předprodeji zakoupit již nyní.

FOTO: Chinaski
Michal Malátný, Foto: Vojta Herout, Topzine.cz

Cena vstupenek bude přiměřená – za lístek na stání zaplatí návštěvníci 490 korun, k sezení bude o stokorunu dražší. „Lístky se začnou prodávat ve středu 5. června,“ uvedla za pořadatele Jolana Turnerová.

U příležitosti svého výročí kapela odehraje pouze zmíněný jediný koncert. Podle plánu by měly na příznivce Chinaski čekat především největší hity, ale zazní i nové skladby. „Denně drhneme ve zkušebně nové songy a děkujeme múzám, že při nás stojí,“ komentují přípravy narozeninové párty Chinaski.

Po nabitém loňském létě kapela odehraje na českém území pouze jeden koncert, konkrétně 29. června v Žamberku na Jamrocku. Ostatní vystoupení soustředí na Slovensko. Důvodem omezení koncertní aktivity je chystání nové desky, kterou Chinaski navážou na tři roky starý titul Není na co čekat.Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..