Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Chinaski slaví dvacáté narozeniny. Chystají koncert i nové album

Redakce

Redakce

1. 6. 2013

Jedna z nejúspěšnějších českých kapel Chinaski chystá na začátek příštího roku ke svému dvacátému výročí speciální koncert. I když je naplánovaný na 6. února 2014, vstupenky je možné v předprodeji zakoupit již nyní.

FOTO: Chinaski

Michal Malátný, Foto: Vojta Herout, Topzine.cz

Cena vstupenek bude přiměřená – za lístek na stání zaplatí návštěvníci 490 korun, k sezení bude o stokorunu dražší. „Lístky se začnou prodávat ve středu 5. června,“ uvedla za pořadatele Jolana Turnerová.

U příležitosti svého výročí kapela odehraje pouze zmíněný jediný koncert. Podle plánu by měly na příznivce Chinaski čekat především největší hity, ale zazní i nové skladby. „Denně drhneme ve zkušebně nové songy a děkujeme múzám, že při nás stojí,“ komentují přípravy narozeninové párty Chinaski.

Po nabitém loňském létě kapela odehraje na českém území pouze jeden koncert, konkrétně 29. června v Žamberku na Jamrocku. Ostatní vystoupení soustředí na Slovensko. Důvodem omezení koncertní aktivity je chystání nové desky, kterou Chinaski navážou na tři roky starý titul Není na co čekat.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Chinaski slaví dvacáté narozeniny. Chystají koncert i nové album