Menu
TOPZINE.cz
Hudební novinky

Children of Bodom vyráží nakazit Prahu

Martin Palounek

Martin Palounek

4. 3. 2011

FOTO: Children Of Bodom

Finská metalová pětice Children of Bodom v rámci svého turné The Ugly World Tour 2011 navštíví Prahu, a to ve středu 27. dubna. Koncert byl pro obrovský zájem přesunut z KC Vltavská do haly Folimanka.

Children of Bodom, Zdroj: myspace.com

Tahle dravá smečka rozhodně nemarní čas. Před nedávnem odjeli turné po boku Slipknot a Machine Head, což jim nijak nebrání okamžitě začít připravovat novou šňůru, kde budou pro změnu headlinery oni. Evropské turné The Ugly World Tour 2011 sestává celkem z 43 koncertů, které kapela odehraje v době od 15. března do 19. května. Aby toho nebylo málo, vychází jim do tohoto chaosu nové album Relentless Reckless Forever.

Vstupenky koupíte za 590 korun on-line zde

V současné době jsou Children of Bodom na vrcholcích žebříčků. Poslední album Blooddrunk s přehledem dobylo domácí hitparády a v americké US Billboard Charts skončilo na neuvěřitelném 25. místě, což je pro evropskou skupinu značný úspěch. Fakt, že se ve většině evropských zemí dostali do první desítky, jen podtrhuje, že COB mají výtečnou formu. Na naší půdě se objevili naposledy v roce 2010, kdy vystoupili jako hlavní kapela festivalu Brutal Assault.

Dubnovou show si rozhodně nikdo nesmí nechat ujít. K dispozici bude pestrý mix neoposlouchaných kusů z nového alba i songů, které se nám všem již určitě dostaly řádně pod kůži, a které budou jednohlasně dunět halou za doprovodu zběsilých kytar dvojice Alexi Laiho/Roope Latvala. Koncert otevřou v osm hodin finští folkmetalisté Ensiferum a po nich nás nažhaví švédská banda Machinae Supremacy. Bude to nášup už od začátku, přesto je jisté, že až se Alexi zeptá: „Are You dead yet?“ bude odpověď jednoznačná.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Children of Bodom vyráží nakazit Prahu