Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Cheryl Cole vydala nové album 3 Words

Redakce

Redakce

22. 2. 2010

Cover_3 Words (_300CMYKCheryl Cole, celým jménem Cheryl Ann Cole, je anglická zpěvačka provdaná za fotbalistu Ashleyho Cola. V dětství byla modelkou, objevila se i v několika reklamách. Je jednou z pěti sourozenců. K umění měla sklony odmalička. Stala se členkou Royal Ballet a vyhrála soutěž Nejhezčí dívka z Newcastlu.

Cheryl Cole - 3 Words, Zdroj: archiv

Cheryl Cole - 3 Words, Zdroj: archiv

Hudbou se proslavila až v roce 2002 coby členka kapely Girls Aloud v televizní reality show The Rivals. Během ní vydala s kapelou deset singlů a získala s nimi nominaci na pět BRIT Awards. Loni dostala za The Promise cenu za nejlepší britský singl. Jejích alb se prodalo více než jeden milión kopií. Možná také proto, že byla jednou z porotkyň britského X-Factoru. Loni však skupina oznámila dlouhodobou pauzu, a tak se vydala na sólovou dráhu.

V současné době u nás vychází její debutové album s názvem 3 Words, které se okamžitě po vydání vyšplhalo na první příčku evropských hitparád. Titulní písní je Fight for this love, kterou vokálně doprovodil zpěvák skupiny Black Eyed Peas. Právě tuto skupinu Cheryl doprovodí na několika jejích koncertech (více informací zde).

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Cheryl Cole vydala nové album 3 Words