Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Chemical Affair: Prezentace a prodejní výstava autorského designu a módy

FOTO: Pozvánka: Výstava Chemical AffairThe Chemistry Gallery na pražských Vinohradech pořádá 11. a 12. září prezentaci a prodejní výstavu originálního autorského designu. V prostoru galerie se v rámci „Chemical Affair“ představí na dvě desítky mladých českých designérů a vedle studentů uměleckých škol i známá jména alternativní designové scény.

FOTO: Pozvánka na Chemical Affair

Pozvánka na Chemical Affair, Zdroj: thechemistry.cz

Cílem Chemical Affair je zejména podpořit začínající tvůrce, kteří dosud neměli mnoho možností prezentace své tvorby a představení svých myšlenek, a zároveň široké veřejnosti nabídnout nejnovější trendy na poli současného českého designu a módy.

S jednotlivými tvůrci bude možno se setkat a diskutovat. Pak budou ke koupi nabídnuty jejich jednotlivé produkty. Pořídit si tak budete moci třeba pánskou módu Sistersconspiracy, originální brože Štěpána Růžičky, nevšední náhrdelníky od Olo-Dressing či modely návrhářky Hany Frišonsové, tvořící pod značkou SUUS.

Akcí Chemical Affair chtějí organizátoři propagovat myšlenku návratu prezentace designu do prostorů k tomu určených – do galerií, kam dle jejich názoru patří především. Zároveň jde o přiblížení (výtvarného) umění a designu.

The Chemistry Gallery (na adrese U Kanálky 4, Praha 2) bude v době pořádání akce otevřena po oba dva dny od 10:00 do 22:00 hod. Příjemnou atmosféru zajistí hudební vystoupení DJs a Václav Havelka aka selFbrush (indie/folk), který vystoupí v sobotu 11. září 2010 na terase The Chemistry Gallery od 19:30 hod.

Doprovodný program: DJs (hudební projekce), Polévkárna

Nenechte si ujít jedinečnou a originální přehlídku skvělé módy a designu!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Chemical Affair: Prezentace a prodejní výstava autorského designu a módy