Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Chcete se stát světovou módní ikonou? Víme jak na to!

Redakce

Redakce

18. 5. 2011

FOTO: Lucie Srbová, Chictopia.comChodíte stylově oblékaní a chcete se o fotky svých modelů podělit s ostatními? Rádi se inspirujete módou z ulice? Pak právě pro vás je tu internetová komunita Chictopia.

FOTO: Modely z Chictopia.com

Staňte se ikonou. Místo bydliště - nepodstatné, Zdroj: Chictopia.com, Hallie z Číny

Internetových stránek a portálů věnovaných módě existuje nepřeberné množství, ale ne každý nabízí tolik věcí jako Chictopia.com. Na tento internetový portál přibývá každý den několik stovek fotografií, které tam nahrávají lidé z celého světa. Můžete se tak snadno podívat, co se právě nosí v New Yorku nebo v Tokiu a nechat se inspirovat. A nejen to. Fotografie vašeho outfitu můžete na stránky nahrát i vy a pak už jen čekat na komentáře ostatních.

Žij svůj sen

Abyste se mohli přihlásit a následně s ostatními komunikovat, neobejdete se bez základů angličtiny. Pokud je pro vás cizí jazyk nesrozumitelnou hatmatilkou, nevadí. Obrázky si můžete prohlížet i tak. Pokud se ale zaregistrujete a vyplníte o sobě pár údajů, nic vám nebrání v nahrávání fotek a seznamování se s novými lidmi.

Jednou z velkých výhod této komunity je fakt, že máte možnost seznámit se s lidmi skutečně z celého světa. Zlepšíte se v angličtině a naučíte se něco o kultuře a především módě ostatních zemí. Stačí se podívat do sekce Nové fotky a komentovat a hlasovat pro vaše oblíbené. Hledáte-li zaručenou inspiraci, nahlédněte do Galerie, kam přibývají pouze nejlépe hodnocené fotografie.

FOTO: Lucie Srbová, Chictopia.com

Léto nebo zima? Inspiraci najdete vždy, Foto: Lucie Srbová, Topzine.cz

Členové této komunity jsou rozděleni do tří skupin. První skupinu tvoří noví členové, kteří se dostávají do druhé, nejpočetnější skupiny, po získání 200 bodů. Oblíbí-li si váš styl velká skupina lidí, máte možnost stát se módní ikonou. Každý měsíc je vybíráno šest nejoblíbenějších a nejstylovějších členů. A kdo by nesnil o tom být ikonou!

Kromě fotografií vkládají členové komunity na stránky také články o módních návrhářích nebo nejnovějších trendech v módě i kosmetice. Ovládáte-li psanou angličtinu na dobré úrovni, můžete se také podělit o své postřehy, za což jste patřičně odměněni.

Je libo oblečení zdarma?

Trávit čas nad něčím, co nás baví, je samo o sobě skvělé, ale je to ještě lepší, pokud jsme za tuto aktivitu odměňováni. A právě takto to funguje na Chictopii. Za vložený komentář k fotografiím, přispívání do fóra a psaní článků získáváte body, které můžete vyměnit za skvělé dárky. Několikrát týdně jsou přidávány nové kousky oblečení, které můžete výměnou za body získat. Na výběr bývají šaty, sukně, trička, kalhoty a spousty doplňků.

FOTO: Modely z Chictopia.com

Romantický styl, Zdroj: Chictopia.com, Karin z Velké Británie

Je velká škoda, že Chictopia není v Čechách příliš známá. Je zde zastoupená jak dámská, tak pánská móda a všichni členové jsou dobrosrdeční a milí. Nápad s odměňováním členů je úžasný a inspirace nekonečná. Pokud tyto stránky jednou navštívíte, už vás nepustí.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Chcete se stát světovou módní ikonou? Víme jak na to!