×
TOPZINE.cz

Chcete se podívat do světa Avatara? V USA bude zábavní Pandora park!

AvatarJames Cameron ve spolupráci se společností The Walt Disney Company plánují stavbu zábavních parků ve stylu Disneylandu. Pandora park se začne stavět v Orlandu na Floridě od roku 2013.

Avatar
Jaké asi bude kouzlo Pandory v zábavném parku? Zdroj: distributor filmu

James Cameron je nadaný vypravěč a tvůrce, který sdílí naše nadšení pro kreativitu, technologickou inovaci a poskytuje nejlepší zážitek,“ uvedl Robert A. Iger, prezident a generální ředitel společnosti The Walt Disney Company. „Máme možnost spojit mimořádný Cameronův talent, vizi a zkušenosti s Disneyho představivostí.“ Proto plánuje stavbu Pandora parku jako z Avatara.

„Cameron vytvořil fantastický svět, který můžeme znovu obdivovat a přivést Pandoru k životu jako nikdy předtím. Našim cílem je jít nad rámec současných hranic technické inovace, návštěvníci mohou Pandoru na vlastní oči vidět, slyšet, dotýkat se…“ chválí Iger.

Je modrá dobrá? Dočtete se v naší recenzi Avatara!

Ostatně spousta diváků Avataru se po skončení projekce chtěla na planetu Pandora vrátit a znovu ji obdivovat. Co se týče tržeb, Avatar předběhl i Titanic, a stal se nejvýdělečnějším filmem všech dob. Díky zábavnímu parku se nepochybně tržby ještě zvýší. První park s tematikou Pandory se začne stavět v roce 2013 v Orlandu na Floridě.

The YouTube ID of cRdxXPV9GNQ&feature is invalid.

Kromě návratu na Pandoru do zábavního parku na Floridě se na ni vrátíme hlavně do kina – připravuje se Avatar 2, který půjde do kin v roce 2014. Dlouho na sebe nenechá čekat ani jeho třetí pokračování, které dorazí do kin o rok později.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..