Menu
TOPZINE.cz
Cestování

Chcete mimozemské dobrodružství? Máte ho mít!

Žánr science-fiction má obrovské množství fanoušků všech věkových kategorií a značky jako Star Wars, Star Trek či Hvězdná brána patří k nejcennějším v rámci celého zábavního průmyslu. Pokud i vy patříte k fanouškům vesmírných dobrodružství, jistě jste si mnohokrát představovali mnohá svá vlastní. Dynamicky se rozvíjející žánr únikových her vám možnost je prožít nabízí v podobě hry Hvězdný element. Staňte se pravým vesmírným kovbojem v napínavé hře inspirované klasickými díly svého žánru.

Boj za záchranu Země

Před třemi tisícovkami let zachránila dávná civilizace naši planetu před zlem a sama při tom zahynula. Zlo se ale vrací a nyní si budeme pomoct sami, vlastně skoro sami, stále jsou tu totiž artefakty, které zbyly po našich pradávných ochráncích. Abyste je našli, budete muset cestovat časem i prostorem, plout vesmírem v mimozemských lodích, řešit nejrůznější hádanky a kvízy, luštit šifry, a především si užívat skvělé atmosférické zábavy. Tentokrát nebudete fantastický příběh pouze pasivně přijímat jako je tomu v kině nebo při čtení knihy, tentokrát budete jeho nedílnou součástí.

úniková hra

Moderní technologie mají zelenou

Při přípravě únikových her se snažíme držet krok se všemi moderními trendy, a proto se do všech příběhů snažíme zakomponovat moderní technologie, které mají potenciál učinit hru zajímavější a rozmanitější. Vedle dokonale zpracovaných dekorací zobrazujících tři různá prostředí se tak setkáte např. i s virtuální realitou.

úniková hra

Hra Hvězdný element je vhodná pro 2-6 hráčů a její obtížnost lze označit za střední. 60 minut zábavy v zajímavém sci-fi světě si tak užijí nejen zkušení matadoři, ale i další adepti na označení „zachránce světa“. Právě teď nastal ten správný čas na opravdové dobrodružství rozpínající se přes propast věků i hvězdných dálek.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Chcete mimozemské dobrodružství? Máte ho mít!