Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Chcete být eroticonářem?

Martin Peška

Martin Peška

13. 5. 2009

Měli jste chuť si vyzkoušet bodypainting nebo si porovnat své chlípně-biologické vědomosti v horkém křesle soutěže Chcete být eroticonářem? Vyrazte na letošní Eroticon 2009!

Do knihovny se nesmí nosit jídlo, pití, nesmí se tam kouřit, je zakázaná erotika… Ne! Erotika a knihovna jde dohromady. Letos se akce s názvem Eroticon rozšíří o jeden den, který účastníci stráví 22. května v Městské knihovně na Smíchově, před hlavním dnem conu.

„Originální přednášky, smyslný tanec, divadelní kusy, které roztrhají vaši bránici i soutěže malířské a vědomostní. Připočtěte k tomu bohatou tombolu a živelný koncert – a máte sedmý Eroticon,“ těmito slovy shrnula sedmý ročník akce organizátorka Michaela „Irisa“ Wilhelmová.

Je manželství největší úchylkou naší planety? Hrozí kryptozoologům znásilnění příšerami, které měl již dávno zavát čas? Dokáží umělci zalepit i roztrhaná srdce? Máme se bát mimozemšťanů? A co na to Božena Němcová? To je nástřel témat, která se objeví na akci 23. května v Besední restauraci v Hlubočepích v Praze od 11 hodin.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Chcete být eroticonářem?