Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Charlie Sheen zase zlobil. Tentokrát ho našli nahého a opilého ve zničeném pokoji

Pavlína Nouzová

Pavlína Nouzová

30. 10. 2010

I když si herec Charlie Sheen nedávno prošel protialkoholovou a protidrogovou léčbou, už zase zlobil. Hvězda filmů Žhavé výstřely nebo Wall Street byla v takovém stavu, že musela přijet policie.

Rošťák Charlie Sheen v seriálu Dva a půl chlapa, Zdroj: distributor seriálu

Nahý Charlie Sheen. Pro někoho vzrušující představa, pro personál newyorského hotelu Plaza děsivý zážitek. V úterý 26. října ho totiž našli válet se v jeho pokoji – namol a jak ho pán bůh stvořil. Ve svém nepříčetném stavu navíc poničil nábytek v místnosti.

Pro pětačtyřicetiletého herce přijela policie a v doprovodu jakési ženy beze jména ho musela odvézt do nemocnice. Sheenův agent tvrdí, že „Charlie měl alergickou reakci na nějaká léčiva“. Podle očitých svědků byl ale opilý a kompletně mimo.

I když zdemoloval hotelový pokoj (prý se odtamtud ozýval nábytek narážející na zeď a Charlieho zběsilý řev), nebyla proti němu vznesena žádná obvinění. V nemocnici mu dělá společnost i jeho bývalá manželka Denise Richards (Hvězdná pěchota), která v době jeho řádění byla prý také v hotelu Plaza. Kdo ví, třeba ho rozběsnilo právě to.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Charlie Sheen zase zlobil. Tentokrát ho našli nahého a opilého ve zničeném pokoji