×
TOPZINE.cz

Charlie Sheen zase zlobil. Tentokrát ho našli nahého a opilého ve zničeném pokoji

I když si herec Charlie Sheen nedávno prošel protialkoholovou a protidrogovou léčbou, už zase zlobil. Hvězda filmů Žhavé výstřely nebo Wall Street byla v takovém stavu, že musela přijet policie.

Rošťák Charlie Sheen v seriálu Dva a půl chlapa, Zdroj: distributor seriálu

Nahý Charlie Sheen. Pro někoho vzrušující představa, pro personál newyorského hotelu Plaza děsivý zážitek. V úterý 26. října ho totiž našli válet se v jeho pokoji – namol a jak ho pán bůh stvořil. Ve svém nepříčetném stavu navíc poničil nábytek v místnosti.

Pro pětačtyřicetiletého herce přijela policie a v doprovodu jakési ženy beze jména ho musela odvézt do nemocnice. Sheenův agent tvrdí, že „Charlie měl alergickou reakci na nějaká léčiva“. Podle očitých svědků byl ale opilý a kompletně mimo.

I když zdemoloval hotelový pokoj (prý se odtamtud ozýval nábytek narážející na zeď a Charlieho zběsilý řev), nebyla proti němu vznesena žádná obvinění. V nemocnici mu dělá společnost i jeho bývalá manželka Denise Richards (Hvězdná pěchota), která v době jeho řádění byla prý také v hotelu Plaza. Kdo ví, třeba ho rozběsnilo právě to.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..