Menu
TOPZINE.cz
Cestování

Cestujte astrálně. Pošlete duši do světa, ušetříte nejen své podrážky

Tomáš Miška

Tomáš Miška

9. 10. 2011

FOTO: Astrální cestováníRevoluce v cestování? Astrálně cestovat znamená oprostit se od fyzického těla tak, že vaše duše může putovat kamkoli, napříč prostorem a časem.

FOTO: Astrální tělo je poutníkem v neznámých dimenzích

Astrální tělo je poutníkem v neznámých dimenzích, Zdroj: sxc.hu

Astrální putování je jedna z forem mimotělních zkušeností, která dovolí všem, kteří toto umění ovládají, navštívit jakékoli místo ve známém světě i mimo něj.

Fenomén putování duše prostorem i časem

Už od počátku věků fascinuje všemožné hledače pravdy fenomén astrálního cestování. Buddhističtí jogíni a šamani indiánských kmenů se vydávali pomocí extatických stavů na daleké mimotělní cesty. Zpátky přinášeli proroctví i vyšší poznání astrálního světa.

FOTO: Je peklo či nebe astrální pláň?

Je peklo či nebe astrální pláň?

Existenci astrálních světů lze pravděpodobně aplikovat i na křesťanskou filozofii, kde si lidé připouštějí vidinu známých nehmotných světů, nebe a pekelné vyhnanství. Zkušenosti lidí, kterým se podařilo vydat na astrální pouť, jsou popisovány jako neuvěřitelně reálné představy. Mnoho z moderních nadpozemských cestovatelů popisuje své zážitky a zkušenosti z výletů mimo realitu a přináší nové rady, jak tímto způsobem cestovat.

Jak astrálně cestovat?

Všeobecně chápu cestování mimo vlastní tělo jako určitý proces relaxace celého těla a schopnost dostat se do stavu meditace. Pak už si stačí jen představovat si místo a čas určení. Astrální cestovatelé radí poprvé opouštět relaxované tělo jen v prostoru jedné místnosti. Dál by se člověk ze začátku vydávat neměl.

Existují všemožné rady a pokyny, jak správně létat astrálním světem. Později lze cestovat do vzdálenějších místností. A zkušení mimotělní dobrodruzi mohou, kamkoli jejich srdce ráčí. Astrální pláň se dokonce jeví jako paralelní vesmír k tomu našemu.

Poproste kamaráda, aby napsal pár čísel na lísteček v jeho pokoji. Pokud tam vaše astrální tělo dokáže odcestovat a čísla si při návratu zapamatuje, máte vyhráno a tento kontroverzní způsob cestování ovládáte.

Podle závěrů badatelů, zabývajících se mimotělními zkušenostmi, mohou lidé astrálně cestovat také v situacích, kdy jsou na pokraji smrti. Tento jev přichází i během meditací, relaxací a užívaní drog.

FOTO: Jev astrálního cestování přichází během meditace, relaxace i užívání drog

Jev astrálního cestování přichází během meditace, relaxace i užívání drog

Dnešní moderní výzkumy nedokážou rozluštit záhady astrálního putování. Tento fenomén je stále otázkou spíše duchovního rázu.

Velkým otazníkem pak je, jak mnozí vizionáři své doby vytvářeli projekty pomocí imaginace, zvláštnosti i halucinogenních myšlenek. Proč si Giordano Bruno stál za nekonečností vesmíru? Viděl Leonardo da Vinci studie anatomie v astrálním světě? Kde viděl Jules Verne vynálezy zkázy? Tyto teze se totiž staly postupem času nepopíratelnými skutečnostmi. Do té doby, než věda bude schopna vysvětlit tyto anomální jevy, je způsob astrálního putování otevřený každému z nás.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Cestujte astrálně. Pošlete duši do světa, ušetříte nejen své podrážky