Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Česko Slovenská SuperStar zná své semifinalisty

Vlastimil Blažek

Vlastimil Blažek

14. 3. 2011

foto Mareš a TinaDnešní SuperStar má podtitul Dlouhá cesta. Čtyřicet zbylých soutěžících bude usilovat o přízeň poroty, která dnes naposledy rozhoduje o tom, kdo postoupí.

foto Mareš a Tina

Moderátoři letošní SuperStar, Mareš a Tina, Zdroj: TV Nova

Porota usedne za svůj stolek a bude připravena hodnotit vystoupení jednotlivých zpěváků, kteří se snaží změnit svůj život. Jak si povedou? To zjistíme už za několik minut.

První várka možných hvězd

20:19 – Známá skladba Oh Fortuna otevřela dnešní Dlouhou cestu, která se natáčela v bývalé čističce odpadních vod. Jak originální. Příště by mohli soutěžící zavřít v kanálech. Cestu autobusem si soutěžící zpříjemnili zpěvem We Are The Champions.

Se zapálenými loučemi se hrnuli směrem k porotě, ale než se tak stalo, vylosoval si každý svého vlastního porotce, který na konci tunelu čeká. Jako první byla hodnocena Martina, která si vylosovala Rytmuse. Ten nezklamal a jsme o jednu zpěvačku chudší.

20:25 – Další pán na holení je Honza Ráček, který mluvil o svém bytí v SuperStar s Helenou Zeťovou. Jeho nedělní vystoupení v kostýmu pštrosa mu nezapomene. „Tvůj hlas je tak úžasný, že musíš jít dál,“ sdělila Helena Honzovi.

Vašek, který je v soutěži už čtvrtým rokem, opět končí, Habera byl jeho katem. Gábina Osvaldová vyhodila dalšího soutěžícího s grácií sobě vlastní a pak už to šlo jako na běžícím páse. Několik dalších odchází také k domovu. Igor je prý hodně muzikální, ale dělá šíleně pekelné ksichty. Měl by se hodně snažit svou image zlepšit. Zřejmě se mu to nepodařilo, protože jsou jeho dny v SuperStar sečteny.

20:31 – Palo Habera hodnotil Anetu z Kladna. „Kdy ti jede autobus do Kladna?“ zeptal se nejdříve. „Můžeš příteli říct, že postupuješ, takže tě sem bude muset vozit i dál,“ dodal. A nyní naopak začala série těch šťastnějších, kteří pokračují. Někteří po vyslechnutí postupivšího verdiktu ztratili i orientaci a nevěděli, kudy odejít za moderátory večera.

Barbie končí, Ken pokračuje

20:40 – Košická Simona Fecková má také to štěstí, na rozdíl od Anety, která se až sem dostala na Haberovu odpovědnost. Sám Palo ji vyhodil. Lukáš Adamec z východu Slovenské republiky vylosoval jméno Gábina Osvaldová. „Mám pro tebe dobrou a dobrou zprávu,“ začala Gábina. „Postupuješ,“ vtipně podotkla.

Letošní Barbie je Markéta, která do divadla postoupila jen díky své kráse, ale zpívala celkem dobře, proto je stále v SuperStar. Ale po dnešním večeru je Barbie pryč. Ken Lukáš Ondruš, který při svém vystoupení připomíná zombie, postupuje. Protože na svůj věk má prý hodně dobrý hlas.

20:50 – Juraj, který je v SuperStar už také poněkolikáté, končí nedobrovolně, jelikož ho postihla kolika a musel zůstat v nemocnici, přitom měl našlápnuto hodně vysoko. Petr Ševčík údajně nechtěl v soutěži vůbec pokračovat. Podle Habery při každém vystoupení urputně bojuje s každým tónem. Jestli o něm budou rozhodovat diváci svými SMS se dovíme za několik minut.

21:01 – Petr Ševčík postupuje, ale Habera chce vidět nějaké uvolnění. To mu ale může být jedno, jelikož o něm již rozhodne někdo jiný. Prostřihy s cenzurovanými Zlatokopkami od Rytmuse jsou hodně přitažené za vlasy. Pípání je hodně rušivým momentem. Sára Milfajtová, Jana Karasová, Klaudia Pappová – ty všechny Rutmus poslal do semifinále.

21:06 – Gábina Osvaldová měla asi nejvtipnější verdikty o postupu či nepostupu. Po jednom z kluků chtěla napsat, že se na ní nezlobí, že ho vyhodila ze soutěže. A podepsat. „Ale postupuješ, šlo mi jen o to, že kdybys vyhrál, budu mít tvůj autogram jako první,“ překvapila i samotného Matěje.

Semifinalisté Československé SuperStar 2011:

Jan Ráček, Aneta Salačová, Alexandra Vokáliková, Simona Fecková, Monika Povýšilová, Jerguš Oravec, Lukáš Ondruš, Petr Ševčík, Sára Milfajtová, Tomáš Jurenka, Gabriela Gunčíková, Michal Šeps, Jana Karasová, Klaudia Pappová, Noah Scott Ellenwood, Lukáš Adamec, Celeste Rizvana Buckingham, Alžběta Kolečkářová, Matěj Piňák, Marcel Dragúň, Dorota Dragulová, Martin Harich, Martin Kurc, Petra Huliaková

21:10 – Reggae Michal, který svým zpěvem zaručeně vždy pobaví, měl jako svého porotce také Osvaldovou. „Jste takový zvláštní případ,“ začala své hodnocení. I kvůli tomu, že v SuperStar chybí tento hudební styl, postupuje Michal Šeps také do semifinále.

21:26 – Noah Scott Ellenwood se sám zhodnotil tak, že to nebylo nejlepší, ale ani nejhorší. Rytmus souhlasil a poslal ho do další fáze soutěže. Dalo se to čekat. Z poslední čtveřice mohou postoupit jen dva. Celeste Rizvana Buckingham a Martin Kurc také pokračují. Všichni, kteří budou další večery navštěvovat naše obývací pokoje jsou vybraní. Snad budou diváci rozhodovat lépe, než někteří porotci.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Česko Slovenská SuperStar zná své semifinalisty