Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Česko Slovenské SuperStar dali sbohem Celeste Buckingham a Matěj Piňák

Alena Uhlířová

Alena Uhlířová

18. 4. 2011

FOTO: Finalisté Česko Slovenské SuperStarDruhé finálové vyřazování bylo posledním, kdy ze soutěže odešli dva zpěváci najednou. Od příštího týdne to bude již jen jeden ze zbývajících finalistů. Dnes volba padla na Celeste a Matěje, jež pro diváky zjevně nebyli dostatečně atraktivní.

FOTO: Finalisté Česko Slovenské SuperStar

Alžběta Kolečkářová, Michal Šeps a Celeste Buckingham, Foto: Eva Makovská, Topzine.cz

Celý večer odstartovala anketa, která se vedla mezi samotnými soutěžícími. Měli si tipnout, kdo z nich je opravdová SuperStar. Nikoho asi nepřekvapí, že nejčastěji skloňovaná jména byla Gabriela Gunčíková a Alžběta Kolečkářová.

Následoval společný singl Nevzdávám, což je již tradicí každého vyřazování. A byli také představeni finalisté hvězdné pěchoty, kteří skončili na desátém a devátém místě. Byli jimi Juryj Martynov se svojí mimozemskou mystérií a Dušan Balog, který dal značně na frak Michaelovi Jacksonovi. Poté už měla prostor porota se svými tipy.

Jak to viděla porota?

Rytmus: Vojta Kotek (smích). Michal Šeps  a Celeste Buckingham

Osvaldová: Celeste Buckingham a Petr Ševčík

Zeťová: Petr Ševčík a Celeste Buckingham

Habera: Simona Fecková a Celeste Buckingham

Můj tip: Celeste Buckingham a Martin Kurc

Do čekárny se na rozdíl od Martina Kurce, Matěje Piňáka, Petra Ševčíka, Martina Haricha, Michala Šepse a Simony Feckové nemusela obtěžovat Celste Buckingham, které řekl Leoš Mareš verdikt rovnou. Ta soutěž opustila se slovy, že to ještě rozhodně není konec.

Rytmus jí ještě chvíli dával naději, když zauvažoval o Divoké kartě. Jak se ale u Rytmuse dalo očekávat, byl to jen jeden z jeho žertů. Její odchod se dal předvídat vzhledem k jejím dlouhodobějším výkonům i k hodnocení poroty, podle které je Celeste vlažná, nepřipravená, jen se jako zpěvačka tváří a nemá úroveň.

Jelikož atmosféra v sále byla opravdu napjatá a svým způsobem nepříjemná, pozval Leoš a Tina na pódium skupinu Chinaski. Kluci zahráli a zazpívali ve svém pohodovém tempu singl Duše z gumy k filmu Autopohádky.

Pohoda však vládla jen v domácnostech před televizními obrazovkami. Na verdikt stále čekalo šest soutěžících. Poměrně překvapivě, alespoň pro mě, nejméně hlasů diváci poslali Matějovi Piňákovi, který si v příštím tanečním kole již nezazpívá.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Česko Slovenské SuperStar dali sbohem Celeste Buckingham a Matěj Piňák