Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Česko Slovenská SuperStar představila Hvězdnou pěchotu. Padoucnice a sprostá slova nesměla chybět

Vlastimil Blažek

Vlastimil Blažek

7. 3. 2011

foto Mareš a TinaZ téměř dvanácti tísíců účastníků všech castingů jich do dalšího kola postoupila pouhá stovka těch lepších. Dnes jsme měli možnost sledovat ty horší z nich. Také by naplnili divadlo.

foto Mareš a Tina

Leoš Mareš a Tina, Zdroj: TV Nova

Martin Dvořáček, dnešní speciál, nasadil laťku pěšákům hodně vysoko. Přesto ji mnoho zpěváků zdolalo. Lukáš Faltýnek šel do jistoty v podobě písně Před naší za naší. Juryj Martynov si dokonce udělal i synťák. Ale dostal za svůj výkon od Rytmuse sto euro a radu, aby už nikdy nezpíval.

Marek Osadvik zkusil Spomal od Pehy. Martin Majoroš a Alexandr Cazac se pokusili oslnit rapem Rytmusových skladeb, ale marně. Gábina Osvaldová je oba strčila do kapsy svým zarepovaným hitem Šla Nanynka do zelí.

Franta Ilčišin ke svému tahání kočky za ocas přidal i nový taneční styl, který připomínal směsici padoucnice se žlučníkovým záchvatem. GoGo tanečník David Rosbek zaujal Rytmuse natolik, že si ho natáčel svým mobilním telefonem. Pranic mu nepomohl slib, že se zlepší a bude zpívat skvěle. Nakonec ho z budovy vyvedla bezpečnostní služba.

Nový text přidal do singlu Voda čo ma drží nad vodou David Tomášek. Nejen, že se chtěl „ňapíť“, ale také přidal slovíčko „prca“ namísto predsa. Karel Musílek, kterého jsme viděli v neděli, taktéž nesměl chybět. Josef Pátrovič zkoušel Karla Gotta, ve svých (skoro sedmdáseti) letech překročil věkový limit více než dvakrát. Samuela Troblová zremixovala Rozvíjej se poupátko trubkou, kterou předtím odmontovala z jízdního kola. A Pavel Emmetling to okořenil skladbou Pokémon.

Žebříček pěšáků, kteří zpívali nejkratší dobu:

5. místo – Iveta Žigová – 4,2 sekundy

4. místo – Jakub Gabriel Rajnoch  – 2,9 sekundy

3. místo – Michaela Krejčíková – 2,7 sekundy

2. místo – Peter Baláž – 1,4 sekundy

1. místo – Oto Neupauer – 0 sekund

V pěchotě nechyběli i tací, kteří si ani nepamatovali slova své písně. A že jich nebylo málo. Vrcholem všeho byla i jedna slečna, která neznala slova české hymny. Veronika Marková si zase nevzpomněla na text, ale snažila se to zachránit choreografií. Odešla bohužel s pláčem. Takový Michal Skřivánek se před zpíváním Porcelánových prasat rozpovídal o rozchodu, který zaváněl pedofilií, když se svěřil, že jeho dívce ještě nebylo ani patnáct let. Holky už asi opravdu dospívají o mnoho dříve.

Miloš Milan Hladík si nasadil dokonce sluchátka a zpíval s hudbou v uších. Oči zavírat ale neměl, protože Rytmus si opět vybral svou vtipnou chvilku a přikráčel potají až k němu. To, co pak prováděl s jazykem před obličejem Hladíka, se hodí vidět spíše až po dvaadvacáté hodině.

Daniel Landa se možná přejmenuje na Šourka

Další četou letošní Hvězdné pěchoty byli lidé, kteří chodí na castingy stále dokola, ačkoli byli již několikrát vyhozeni. Štefan Lukáč, generál loňské pěchoty, přišel s jakousi bílou silonovou čapkou, kterou si půjčil Habera a napsal mu na ni, že neumí zpívat. Má to teď černé na bílém.

Michael Jackson se musel obracet v hrobě při představení dalšího šaška Dušana Baloga, kterému porota popřála, aby se mu letos vítězství ve Hvězdné pěchotě povedlo. To Karel Landa určitě nosí hrdě své příjmení. Po jeho fanouškovské písni pro Kometu Brno si však Daniel Landa své příjmení jistě rád změní třeba na Šourka.

Vystoupení Leoše Mareše s Tinou v závěrečné části bylo zřejmě nutností. Nechyběla ani část s vystříhanými scénami, kde zaujala snad jen ta, kde Mareš téměř propíchnul Tině ňadro. Na konci dnešní SuperStar jsme ještě dostali ochutnávku z příštího dílu, ale o tom až za týden. Pro tentokrát začíná SuperStar již v sobotu a přesuneme se do divadla za stovkou těch lepších zpěváků.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Česko Slovenská SuperStar představila Hvězdnou pěchotu. Padoucnice a sprostá slova nesměla chybět