Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Česko a Slovensko hledají talent, diváci můžou hledat UFOny

Petra Duhajská

Petra Duhajská

28. 8. 2010

FOTO: UFOniTuto neděli začnou diváci televizí Prima a JOJ spolu s porotou hledat ty nejtalentovanější soutěžící. Ale už teď mohou v různých městech po celé České republice hledat mimozemšťany v bílých kombinézách s nápisem ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT. Fanoušci mají za úkol UFOny vypátrat a vyfotit.

FOTO: UFOni

Vyfoťte se s UFOny a vyhrajte, Zdroj: TV Prima

Mimozemské bytosti, které se rozhodly zapojit do této talentové show, mají místo hlav televize a pomocí těchto zvláštních projektorů vysílají svá poselství. UFOni už se v minulých dnech objevili v Brně a v Praze. A mnoho kolemjdoucích mělo své fotoaparáty v pohotovosti. Některé úlovky jsou k vidění na oficiální facebookové stránce soutěže. S těmi nejlepšími záběry mají fanoušci možnost vyhrát VIP vstupy na živá natáčení show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT.

UFOni přistáli 19. srpna poblíž brněnského obchodního centra Vaňkovka a vydali se do centra, kde se zdrželi téměř čtyři hodiny. Na domy, auta i lidi cestou promítali fotografie porotců Lucie Bílé, Jana Krause a Jara Slávika a texty související s hledáním talentu. Tento týden UFOni zkoumají Prahu. Indicie o dalším pohybu mimozemšťanů jsou k nalezení na facebookových stránkách ČSMT.

FOTO: UFOni

Další šťastný fanoušek

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Česko a Slovensko hledají talent, diváci můžou hledat UFOny