×
TOPZINE.cz

České Budějovice čeká jízda s Green Frog Feet ve Velbloudu

Pop-punková kapela Green Frog Feet z německého Regensburgu vystoupí v pátek 30. ledna v Českých Budějovicích. Na koncertu v klubu Velbloud je podpoří třeboňští Suffer.

„Green Frog Feet patří společně s Donots k tomu nejlepšímu německému punkrockovému vývoznímu materiálu,“ řekl Martin Řehoř z agentury Wink a dodal: „Kapelu, která je pravidelným hostem MTV Rock Star, a která se pohybuje v první padesátce prodejnosti desek na evropském kontinentu, lze bezesporu zařadit mezi kapely evropského formátu.“

Poslední album, které Green Frog Feet vydali pod názvem 11 ways to kill your idols, pochází z roku 2007. V současnosti ale připravují nové album, které by mělo vyjít letos na podzim. K vydání desky by mělo být naplánované koncertní turné i po České republice společně s pop-punkovou partou Rybičky 48 z Kutné Hory.

Po německých hostech zahrají emo-punk-rockoví Suffer, kteří na české scéně působí již dvanáctým rokem. Kapela vznikla v roce 1997 z předchozího projektu s názvem Wrong Joke, ve které působili všichni tři zakládající členové, kterými jsou zpěvák a kytarista Míra, kytarista Roman a bubeník Honza. Složení třeboňské formace doplňuje baskytarista Míra „Midin“ Kajan.

Vstupenku na páteční koncert je možné zakoupit v předprodeji v klubu za 100 Kč. V den koncertu bude vstupenka stát o 20 Kč víc.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..