Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Červnový editorial: Těšte se na erotické videoklipy i třetí díl Transformerů

Radek Lang

Radek Lang

1. 6. 2011

Červen je tady a Topzine.cz si pro vás připravil řadu poutavých témat. Podívejte se, na co všechno se můžete těšit!

Transformers 3 se blíží. Přineseme vám recenzi! Zdroj: distributor filmu

Film a TV se vrátí ke druhé světové válce

V rubrice Film a TV se na vás chystají recenze dvou českých velkofilmů. Jednak historických Lidic, k nimž můžete očekávat i rozhovor, a poté i k muzikálu V peřině, který bude dokonce 3D. Neopomeneme ani zahraniční filmy. Hned na začátku se na nás vrhnou X-Meni a na konci června pokračování Transformerů.

Čtěte víc: Film Lidice na Topzine.cz příliš pozitivní kritiku nedostal

Přineseme vám i exkluzivní rozhovor s princeznou z Nekonečného příběhu nebo přeložené klipy k ufounské komedii Paul. A také se nám pomalu blíží festival ve Varech… Všechny informace k němu najdete na Topzine.cz!

Hudba se začne více věnovat festivalům

Začátkem června odstartujeme finálem Česko Slovenské Superstar, kde opět nebude chybět ani náš tým, aby vám přinesl podrobné exkluzivní informace, reportáž, rozhovory a fotky. Po skončení soutěže se už ale začneme naplno věnovat tomu, na co vždy všichni s příchodem léta nedočkavě čekáme – na začátek festivalové sézony. Těšte se na pravidelný přísun tématicky zaměřených článků, na profily headlinerů festivalů a exkluzivní rozhovory. Rovněž přineseme i obsahlé reportáže a fotogalerie z prvních červnových festivalů, jako jsou Sonisphere či United Islands of Prague.

FOTO: Iron Maiden

Skupina Iron Maiden vystoupí 11. června v Praze v rámci festivalu Sonisphere Zdroj: archiv Topzine.cz

Pokud patříte k těm, které festivalová sezóna míjí, tak věřte, že ani vy se s naší rubrikou nudit nebudete. Poradíme vám, s jakou muzikou nejlépe zabijete čas v práci či co by se vám mohlo hodit do rádia u grilovačky s přáteli. Milovníky lechtivých témat určitě potěší náš výběr erotických videoklipů. Na to vše a mnohem více se můžete těšit v červnovém měsíci na hudební rubrice Topzine.cz.

Literatura neopomene Jaroslava Foglara

S nadcházejícími prázdninami se zaměříme především na čtení na dovolenou, v naší anketě se dozvíte, jaké knihy budou číst editoři jednotlivých rubrik, a bez které z nich si nedokážou představit tu správnou dovolenou. Zaměříme se také na brakovou literaturu, zavzpomínáme na autora Hochů od Bobří řeky či Záhady hlavolamu Jaroslava Foglara.

V recenzích se můžete těšit mimo jiné na dosud neznámou knihu Václava Čtvrtka O Kačence a tlustém dědečkovi, připomeneme si také 100 let od jeho narození, které letos uplynou. V Ostravě se chystá Letní knižní veletrh a redaktorky Topzine.cz budou u toho!

Divadlo přinese aktuální informace z divadelního festivalu

Už teď vás můžeme nalákat na recenzi představení Legendy magické Prahy, kterou uvádí pražská Laterna Magika. Další čili papričkou na dortu bude Sex noci svatojánské, na který vás jistě nalákáme do Divadla pod Palmovkou. V Praze ještě zůstaneme, ale jen v divadle, protože série recenzí z akce Divadla Komedie Týden Rakouské sezóny vás seznámí s inscenacemi našich jižních sousedů.

Vrcholem letošní divadelní sezóny však bude hradecký mezinárodní festival Divadlo evropských regionů, který se uskuteční ve dnech 21. – 30. června a k vidění bude na 220 představení na 20 scénách. Topzine.cz bude samozřejmě u toho a bude vás z místa průběžně informovat.

Umění vám ukáže, jak vypadá nábytek z počítačů

Na přelomu května a června začínají v Praze nové a zajímavé výstavy: Ať již například v Galerii Hlavního města Prahy nebo v Rudolfinu. Právě z té v Rudolfinu jsme vám přinesli exkluzivní fotky z instalace již v květnu, na recenzi se můžete těšit brzy.

Touto dobou v Praze startují i velké projekty mezinárodního rozsahu – Prague bienale a Pražské Quadrienále. O obou vás budeme informovat. Kromě takto oficiálních témat se ale dočkáte i zajímavých článků o netradičním umění. Namátkou: líbil by se vám třeba nábytek z počítačů, nebo obrazy autistického malíře? A na závěr malé upozornění. Nepropásněte muzejní noc, ani my si ji nenecháme ujít!

Móda a styl vás připraví na léto

Všichni už netrpělivě vyhlížíme léto, dovolenou a zasloužené dny volna. Čekání vám zkrátíme praktickými tipy, co si zabalit s sebou k moři, na chatu a na hudební festival. Představíme vám i nové topmodelky, které přebírají otěže po starších ročnících. Kolik vůbec tyhle dámy na vrcholu své kariéry vydělávají? Víme to!

Zdraví a sex prozkoumá panictví a sexuální trapasy

V letním měsíci červnu si přečtete, jak na černé tečky a ucpané póry, a jak nám rostou vlasy nebo čím jejich růst urychlit. Dozvíte se 10 sexuálních trapasů, jaké úrazy se vám při sexu můžou stát a také vám prozradíme vše o panictví. Řekneme vám vše o sexuálních technikách při orálním sexu.

Jak ztratit panictví?, Zdroj: sxc.hu

Máme pro vás připravené i informace o nemocech, a to hlavně o choleře či lupence. Projdeme se sexuální fantazií a prozradíme, co je noční poluce a jak jí zabránit. Budeme se věnovat i věčnému tématu HIV.

Cestování vám prozradí, proč se v letadlech zakážou arašídy

Červen je kromě krásného počasí protkán neuvěřitelným počtem mezinárodních svátků. Víte, kdy se slaví mezinárodní den trpaslíků, světový den házené nebo den sdělovacích prostředků? Ale abychom jen neslavili, vydáme se i na výlet. Pomůžeme vám naplánovat celodenní výlet nejen po českých městech jako je Plzeň, ale i po zahraničních, a to po Paříži, Londýně či New Yorku.

Navštívíme nejmohutnější vodopády Evropy, projdeme se ve stopách nového královského páru nebo se dozvíme, proč mají být v letadle zakázány oblíbené arašídy. A jelikož léto klepe na dveře a teplota na teploměru stoupá, prozradíme tipy na nejlepší koupání v České republice.

Vzdělání a kariéra si popovídá s maturanty

V červnu se i my ve Vzdělání a kariéře necháme lákat prázdninami. Přineseme pár tipů na studentský prázdninový život, ale ve fotogaleriích nezapomeneme ani ukázat vysokoškolským benjamínkům, jak jejich alma mater vlastně vypadají. Prostřednictvím našich redaktorů-maturantů vám nabídneme první dojmy z tolik kontroverzní státní maturity i rady, co dělat, když to nevyjde. Chybět nebude ani pohled studentů za právě končícím školním a akademickým rokem.

Technologie a hry se vrhnou na legendárního Duke Nukema

Hlavním lákadlem celého měsíce bude již dvanáct let očekávaná hra v hlavní roli s hláškujícím svalnatým blonďákem. Duke Nukem: Forever. Pro čtenáře Topzine.cz připravujeme také velký tematický článek zabývající se strachem v počítačových hrách. Inspirací nám byla očekávaná hra Fear 3. Technologická sekce rubriky dostala nového editora, takže se všem zájemům dostane mnohem většího množství informací týkajících se především mobilních telefonů a stále populárnějších tabletů.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Červnový editorial: Těšte se na erotické videoklipy i třetí díl Transformerů