Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Černé mýdlo? Konečně něco pro Ozzáka!

Dnes se spolu podíváme na vtipné novinky ze světa kosmetiky. Už jste slyšely o Slečně Ručičce a Panu Nožičkovi? Víte, že existuje mýdlo černé jako uhel, které ale doopravdy myje?

Za značkou LUSH se skrývá ručně vyráběná kosmetika, která má v sobě vždy něco navíc. Voňavé bomby do koupele znáte, a že LUSH myslí třeba i na to, aby krém na ruce nebyl nudný, dokazuje poslední novinka. Oblíbená značka uvedla na trh tuhý krém na ruce se jménem Slečna Ručička. Je vyrobený z přírodního másla, heřmánku a vanilky. Aplikace tuhého krému vás na rozdíl od těch obyčejných nenudí. Slečnu popadněte a chvíli jí přejíždějte po rukách. Teplem se z ní uvolní olej, který se rychle vsákne do kůže.

A aby Slečně Ručičce nebylo smutno, našla si rychle vážnou známost Pana Nožičku. Bude to váš pomocník při péči o vaše nohy. Má citrusovou vůni a obsahuje pemzu. Jojobový olej hydratuje suchou pokožku a rychle se do ní vsakuje. Mořská sůl navíc dopřeje vašim chodidlům bohaté minerály.

FOTO: Kosmetika LUSH

Slečna Ručička s Panem Nožičkou, Zdroj: lush.cz

Chcete příjemně vonět a zároveň udělat dobrý skutek? Kupte si mýdlo vhodné pro citlivou pokožku, které nejen že kokosově provoní vaše unavené tělo, ale zároveň vám přičaruje hřejivý pocit na duši. Výtěžek z jeho prodeje totiž putuje organizaci Fairtrade Touhoku, která se snaží poskytovat nezbytné věci, jako je jídlo a přístřeší nejvíce potřebným. Mýdlo ve tvaru japonské vlajky hledejte v obchodech LUSH.

Poslední novinkou, kterou si představíme, je klasické mýdlo od prastaré americké firmy Caswell-Massey. Je vyrobeno ze speciální směsi černého pepře, cedrového dřeva, listů tabáku, pačuli a je celé černé! Do hutného aroma, které připomíná vůni země se mohou zahalit jak pánové, tak dámy. I přes temnou barvu se mýdla nemusíte bát. Je jemné a vyrobené z nejlepších přírodních surovin. Pleti dodá jemnost a vaší koupelně nádech tajemna.

Poznat něco nového, hýčkat své tělo a zároveň přispět na dobrou věc? Co víc si přát!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Černé mýdlo? Konečně něco pro Ozzáka!