×
TOPZINE.cz

Černa Perla připluje opět na Havaj!

00030799

Pirátská loď, nejrychlejší, nejmocnější a nepřekonatelná, bude opět viděna v nově chystaném pokračování Pirátů z Karibiku. Natáčet se začne letos v létě na Havaji.

Černá perla (Black Pearl)
Černá perla (Black Pearl)

Havaj se stala novým domovem pro Černou Perlu. Tady byla totiž zakotvena již po prvním filmu Piráti z Karibiku – Prokletí černé perly. 15. února 2003 (neděle, ráno) připlula do přístavu Kalaeloa Harbor. Loď zde kotví a je k dispozici pro natáčení všech 4 filmů.

Lodička si v realitě taky trochu zaplula. Aby se dostala z Havaje, musela cestovat z Baham do Los Angeles a pak na Kalaeloa. Producenti si oddychli, když loď měli přepravenou na místě k natáčení, protože to dalo opravdu dost práce.

V novém filmu Johnnyho Deppa Pirates of the Caribbean – On Stranger Tides opět uvidíme podivínského kapitána Jacka Sparrowa. Děj zatím není známý, ale spolupráce je jistá:  produkce Walta Disneyho a Jerryho Bruckheimera. Zatím se jen spekuluje o tom, že se Jack bude snažit nalézt fontánu mládí.

Piráti Zdroj: disney.go.com
Piráti Zdroj: disney.go.com

Režisér Rob Marshall ještě ani neobsadil všechny role. Zamilovaný pár z předešlých tří dílů – Keira Knightley a Orlando Bloom – už totiž neuvidíme, nepodepsali smlouvu. Zatím je v záloze Penelopé Cruz, hrála by po boku Johnnyho. Která kráska si ale vyslouží toto čestné místo, je zatím ještě neznámé.

Premiéra je naplánovaná na 20. květen 2011.

Jak se Vám líbil tento článek?

Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..