Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Černa Perla připluje opět na Havaj!

Veronika Jílková

Veronika Jílková

20. 2. 2010

Pirátská loď, nejrychlejší, nejmocnější a nepřekonatelná, bude opět viděna v nově chystaném pokračování Pirátů z Karibiku. Natáčet se začne letos v létě na Havaji.

Havaj se stala novým domovem pro Černou Perlu. Tady byla totiž zakotvena již po prvním filmu Piráti z Karibiku – Prokletí černé perly. 15. února 2003 (neděle, ráno) připlula do přístavu Kalaeloa Harbor. Loď zde kotví a je k dispozici pro natáčení všech 4 filmů.

Lodička si v realitě taky trochu zaplula. Aby se dostala z Havaje, musela cestovat z Baham do Los Angeles a pak na Kalaeloa. Producenti si oddychli, když loď měli přepravenou na místě k natáčení, protože to dalo opravdu dost práce.

V novém filmu Johnnyho Deppa Pirates of the Caribbean – On Stranger Tides opět uvidíme podivínského kapitána Jacka Sparrowa. Děj zatím není známý, ale spolupráce je jistá:  produkce Walta Disneyho a Jerryho Bruckheimera. Zatím se jen spekuluje o tom, že se Jack bude snažit nalézt fontánu mládí.

Piráti Zdroj: disney.go.com

Piráti Zdroj: disney.go.com

Režisér Rob Marshall ještě ani neobsadil všechny role. Zamilovaný pár z předešlých tří dílů – Keira Knightley a Orlando Bloom – už totiž neuvidíme, nepodepsali smlouvu. Zatím je v záloze Penelopé Cruz, hrála by po boku Johnnyho. Která kráska si ale vyslouží toto čestné místo, je zatím ještě neznámé.

Premiéra je naplánovaná na 20. květen 2011.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Černa Perla připluje opět na Havaj!