Menu
TOPZINE.cz
Krása

Castingy Schwarzkopf Elite Model Look 2012: Hledá se topmodelka

Redakce

Redakce

12. 4. 2012

FOTO: Schwarzkopf Elite Model Look castingPokud sníte o kariéře profesionální modelky, jako je například Tereza Maxová, měly byste si udělat poznámku do diáře. Řetězec prestižních castingů Schwarzkopf Elite Model Look právě začal. Že jste nestihly ten první? Nevadí, budou další.

FOTO: Schwarzkopf Elite Model Look casting

Taťána Kuchařová a Saša Jány, Foto: Klára Žáčková, TOPZINE.cz

Krásné dívky, známé osobnosti, profesionální kadeřníci, vizážisté a fotografové. To vše bylo k vidění v obchodním centru Chodov v Praze, kde se 11. dubna uskutečnil první casting prestižní akce Schwarzkopf Elite Model Look.  Odstartoval tím tedy další lov na krásnou novou tvář do světa modelingu.

Všechny mladé dívky, které vždy snily o kariéře modelky, se sešly právě na této akci. Zde na ně čekala odborná porota, která dívky přísně hodnotila. Důležitý byl nejenom vzhled, výška a míry budoucí modelky, ale i to, jak dokáže komunikovat s porotou a jak na ni dokáže zapůsobit. Hlavní aspekt při výběru nám prozradil Saša Jány, který celou akci organizoval: „Hledáme takzvaný faktor X, tedy to, co z člověka vyzařuje“.

Simonu Krainovou vystřídala Taťána Kuchařová

Jak už bývá zvykem, na akci Elite Model Look nikdy nechyběla krásná žena z branže. Letos se jí stala topmodelka a Miss World 2006 Taťána Kuchařová. Ta celou akci moderovala, ale také ve volných chvilkách zasedla do křesla porotce. Co radí dívkám, které se připravují na svůj první velký casting: „Obecně platí, být co nejvíce přirozená. Být sama sebou, být krásná tak, jak vás příroda stvořila, být příjemná a reprezentativní“.

Bavili se i přihlížející

Pro dívky, ale také pro zvídavé návštěvníky obchodního centra, byl připraven i doprovodný program. Přímo na jevišti byly k vidění přehlídky nových vlasových trendů firmy Schwarzkopf, u stánku značky Bioderma se mohli lidé ptát na otázky týkající se krásné pleti a u stánku Rowenta jste si mohli nechat vytvořit lokny či narovnat vlasy novými výrobky této značky.

V obchodním centru Chodov se konalo teprve první kolo castingů, které budou probíhat celý duben po celé České republice. Dívky, které se nemohly zúčastnit nyní, mají tudíž ještě mnoho příležitostí ke splnění svého snu stát se profesionální modelkou.

Termíny a místa konání castingů

Centrum Chodov, Praha, 11. 4.
OC IGY, České Budějovice, 12. 4.
Olympia Brno, 13.  4.
OC Haná, Olomouc, 14. 4.
OC Futurum, Ostrava, 15. 4.
OC Karviná, Karviná, 16. 4.
NC City Park, Jihlava, 17. 4.
OC Futurum, Hradec Králové, 18. 4.
OC Futurum, Kolín, 19. 4.
OC Nisa, Liberec, 20. 4.
Centrum Chodov, Praha, 21. 4.
OC Varyáda, Karlovy Vary, 22. 4.
NC Oáza, Kladno, 23. 4.
OC Plzeň Plaza, Plzeň, 24. 4.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Castingy Schwarzkopf Elite Model Look 2012: Hledá se topmodelka