Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Castingy druhé řady Česko Slovenské SuperStar vrcholí

Redakce

Redakce

23. 12. 2010

FOTO: Porota druhé řady Česko Slovenské SuperStarPřípravy na druhé kolo projektu Česko Slovenská SuperStar jsou v plném proudu. Během čtvrtého adventního víkendu proběhlo v Bratislavě další kolo castingů do této soutěže.

FOTO: Porota druhé řady Česko Slovenské SuperStar

Porota druhé řady Česko Slovenské SuperStar, Zdroj: TV Nova

Už od brzkých hodin sobotního rána se budovou Incheba Export Areny v Bratislavě nesly různě hlasité tóny a prozpěvování. Do Areny se z celého Slovenska, ale i z České republiky, sjelo velké množství pěveckých talentů. Všichni doufali, že se jim podaří přesvědčit porotu o svém talentu a že postoupí do dalších kol soutěže.

Mezi uchazeči se objevilo i několik známých tváří. Byla to například Dominika Puterová, finalistka soutěže Talentmania, a několik uchazečů z řad předešlých účinkujících SuperStar. Během čekání se uchazeče pokusila svým zpěvem rozptýlit finalistka SuperStar Dominika Stará, ale i moderátoři Leoš Mareš a Tina.

Budoucí soutěžící stanuli před porotou, která bude tentokrát v novém složení. Zasedne v ní Paľo Habera, Gábina Osvaldová a nově zpěvačka Helena Zeťová a rapper Rytmus.

Ti, kdo se na casting do Bratislavy nedostali, mají možnost pokusit se uspět ještě 9. ledna 2011 v Košicích a 15. ledna 2011 v Praze. Vítěz druhé řady Česko Slovenská SuperStar se může těšit na kariéru zpěváka, ale také na kontrakt v hodnotě 100 000 eur.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Castingy druhé řady Česko Slovenské SuperStar vrcholí