Menu
TOPZINE.cz
Zdraví a sex

Častá únava, slabá imunita, málo energie. Poradíme řešení

Cítíte se přes den unavení a často bojujete s nachlazením? Špatně se vám spí a probouzíte se bez energie? Odhalte tři nejčastější příčiny, které způsobují vaše potíže, a získejte dlouhodobé řešení.

Jak si udržet energii po celý den a posílit imunitu přirozenou cestou? Stačí se vyvarovat následujících chyb ve vaší životosprávě a denním programu.

Častá únava, slabá imunita, málo energie – 3 nejčastější příčiny:

Získejte znovu silnou imunitu, příliv energie a skoncujte s únavou díky řešení tří nejčastějších chyb v životosprávě moderního člověka.

1. Jíte špatné sacharidy

Ano, sacharidy jsou skvělým zdrojem energie. Díky nim uběhneme maraton a získáme sílu na složitý úkol v práci nebo ve škole. Jenže, je potřeba si dávat pozor na to, jaké sacharidy svému tělu dáváte.

Pomalé a rychlé sacharidy

Kolísání energie přes den způsobuje konzumace tzv. rychlých (jednoduchých) sacharidů, jako je bílé pečivo, sladkosti, ovoce a sladidla. Kde je problém? Jakmile tělo přijme rychlé sacharidy, cukr se vyplaví do krve. A také rychle odejde a vy jste znovu bez energie a máte hlad.

Vaším spojencem při cestě za větším množstvím energie by proto měly být tzv. pomalé (složité) sacharidy. Mezi ně patří brambory, rýže, ovesné vločky a celozrnné výrobky. Po jejich konzumaci je díky vysokému obsahu vlákniny cukr uvolňován do krve pozvolna, a proto získáte dlouhodobou energii, až do dalšího jídla.

Průmyslově vyrobené sladkosti a limonády také oslabují vaši imunitu, protože ztěžují vstřebávání vitamínů a minerálů a způsobují záněty v těle. Pokud chcete skoncovat s častými virózami jednou provždy, omezte konzumaci jednoduchých cukrů na minimum.

2. Jste ve stresu

Všichni víme, že stres v práci, ve škole, i doma nám škodí. A to nejen po psychické, ale také po fyzické stránce. Těžko podáte dobrý sportovní výkon, pokud to máte rozházené s partnerem nebo se šéfem.

Klid je jeden z nejlepších léků přítomnosti. Zkuste si udělat každý týden alespoň dvě hodiny čas pro sebe – přečtěte si kapitolu oblíbené knihy, relaxujte ve vaně, zajděte si na masáž. Najděte si ve svém nabitém rozvrhu čas na rodinu a přátele.

Proti stresu také skvěle pomáhá sportovní aktivita na čerstvém vzduchu. Fyzická únava a radost z pohybu vás napumpuje hormonem štěstí – endorfinem – a pomůže ke kvalitnějšímu spánku. Získáte tak energii do dalšího dne, a pokud budete sportovat pravidelně, vaše tělo se obrní imunitou, která přemůže všechny nástrahy počasí i virů.

3. Máte nedostatek důležitých živin

Typická strava moderního člověka je charakteristická nedostatkem důležitých živin. Kritický je nedostatek vlákniny, správných tuků, vitamínů a minerálů.

Do svého jídelníčku bychom pro více energie měli kromě složitých sacharidů zařadit správné tuky, jako jsou ořechy, za studena lisované rostlinné oleje, avokádo a ryby, a také dostatek ovoce a zeleniny pro zastoupení vlákniny. Ta pomáhá správné funkci zažívacího ústrojí, zatímco zdravé tuky působí pozitivně na naši náladu a zabraňují zánětlivým procesům v těle – tedy opět chrání naši imunitu.

Vsaďte na komplexní vitamíny a minerály

Jste neustále ospalí? Na vině může být nedostatek hořčíku, selenu a vitamínu C. Váš organismus také pro správnou obranyschopnost a energii potřebuje být zásoben látkami, které se účastní krvetvorby – to je hlavně železo, kyselina listová a vitamíny B12 a B6. Jak tyto látky dostat do těla?

Část můžeme získat potravou. Banány obsahují množství hořčíku, avokádo je zdrojem vitamínu B6, stejně jako například droždí a ořechy. Železo získáme z červeného kyselého ovoce, jako je rybíz, třešně, švestky, a také z brokolice, kuřecích jater a fazolí. Vitamín B12 najdeme v mase, vejcích, sýru nebo jogurtech.

Abychom ale získali všechny potřebné vitamíny a minerály pouze ze stravy, museli bychom denně sníst množství zmíněných potravin, a to nejlépe zasyrova.

Efektivní možností, jak si udržet zdravý organismus a zamezit chronické únavě, je užívat pravidelně potravinové doplňky. Jejich účinek poznáte už za měsíc!

Únava, slabá imunita, málo energie – multivitamíny jsou nejlepším řešením

Na výběr máme z izolovaných doplňků stravy (takových, kde je jen jeden prvek, např. železo) a kombinovaných – těm se také říká multivitamíny, protože obsahují množství vitamínů a minerálů ve správném poměru pro naše tělo.

Primulus – únava a slabá imunita

Pokud vás trápí oslabená imunita, která se projevuje častými záněty a nachlazeními, vsaďte na komplexní zdroj, který je doslova nabitý látkami pro nový příliv energie. Chcete pro svůj život méně stresu, konečně nabrat svaly a získat větší chuť na sex? Multivitamín Primulus je ideálním doplňkem stravy pro muže.

Svaly, příliv energie a chuť na sex

Hlavními účinnými látkami jsou kotvičník zemní, železo, zinek a vitamín C. První jmenovaný je znám jako Zelená viagra. Je totiž přírodním prostředkem pro nárůst mužského hormonu testosteronu a jeho pravidelným užíváním získáte větší chuť na sex a naopak nižší šanci onemocnění zánětem prostaty a hypertrofií.

Primulus díky kombinaci vitamínu C, hořčíku a zinku působí jako maxi dávka energie a zajásá i vaše oslabená imunita. Užíváním dvou tablet denně pokryjete denní dávku látek potřebných pro dostatek energie po celý den a napomůžete také rychlejší regeneraci organismu například po sportovních aktivitách.

Účinné látky v multivitamínu Primulus si poradí také s dopady moderního života, jako je únava a stres. O rychlejší nárůst svalů se postará další spojenec ve složení, vitamin D3, který je strukturálně podobný známým steroidům a díky svému podílu na vstřebávání a využití vápníku a fosforu v těle také pomáhá udržet zdravé kosti a zuby.

Primulus – zkušenosti, recenze a diskuze

Chcete se přesvědčit o účinku multivitamínu? Přečtěte si také recenzi na https://erekce.guru/primulus/. Dejte na zkušenosti spokojených uživatelů, mužů, kteří našli nový příliv energie a větší a častější chuť na sex díky doplňku stravy, který kombinuje důležité látky pro mužskou energii a správné fungování organismu.

Primulus – cena

Primulus, nebo také Multivitamin moderního muže, jak je nazýván, můžete získat online za cenu nižší než 20 Kč na den. To je cena poloviční kávy po cestě do práce. Investujte do svého zdraví a získejte znovu silnou imunitu, energii a sexuální štěstí. Poštovné a balné je navíc v rámci České republiky zdarma.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Častá únava, slabá imunita, málo energie. Poradíme řešení