Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Cartonnage chystají koncerty ve stylu Tima Burtona. Začnou v Akropoli

Adam Vrána

Adam Vrána

29. 3. 2013

Electro popové duo Cartonnage chystá s novou koncertní šňůrou neotřelý audiovizuální koncept. Fanoušci se jím budou moci pokochat 20. dubna v Paláci Akropolis. Vstupné na akci je k dostání online za 175 korun.

FOTO: Cartonnage

Cartonnage. Zdroj: Kateřina Dědková, Vis-A-Vis Production

Při tvorbě zmíněného konceptu se Cartonnage inspirovali komiksovými výtvory režiséra Tima Burtona, známého například díky obskurní postavě Střihorukého Edwarda, kterou ztvárnil americký herec Johny Depp.

V Burtonovském duchu se ponese nejen zbrusu nová scéna a projekce, na níž má hlavní zásluhu VJka Deja, ale rovněž originální kostýmy, které pochází z rukou letitého spolupracovníka Cartonnage  Josefa Čechoty.

Prvních 50 obdrží CD remixů

Změny se dotknou i playlistu, do nějž kapela plánuje premiérově zařadit remake písně Já už to vím, či hymnu letošního Světového poháru ve skocích na lyžích Winter Song, kterou Cartonnage zahráli pouze jednou a to právě v Harachově. Kromě nich se dostane i na starší repertoár, který budou reprezentovat songy Attention Please nebo Patisserie.

Pro ty, kteří si potrpí na dary a překvapení, připravila skupina CD Winter Song se třemi remixy a videoklipem. „Po předložení vstupenky jej obdrží prvních padesát návštěvníků,“ slibují Cartonnage.

Jako hosty si kapela pozvala rappera Kata z Prago Union a čerstvého laureáta ceny Anděl za nejlepší videoklip, producenta Borise Carloffa.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Cartonnage chystají koncerty ve stylu Tima Burtona. Začnou v Akropoli