Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Čarodějáles 2010 v Brně: Čarodějnice a kurtizány!

Čarodějáles 2010!Vstupenky!Pravidelný otvírák brněnské festivalové sezóny, open air festival Čarodějáles, letos rozšíří své pole působnosti z původních dvou pódií na tři. Jako i v minulých letech akce proběhne na jednom z nejstarších brněnských koupališť, na Riviéře, přesně v den pálení čarodějnic 30. dubna.

Zdroj: archiv skupiny

The Roads, Zdroj: archiv skupiny The Roads

Ačkoliv se Čarodějáles, první brněnský open air, zrodil teprve nedávno a letos ho čeká jen třetí ročník, našel si mezi fanoušky nemálo příznivců. I v letošním roce přichází s několika novinkami, jednou z nich je například pódium navíc, z původních dvou tedy rázem vznikly tři, na kterých postupně vystoupí česká hudební (a také festivalová) špička. Mezi pozvanými figurují jména jako Wohnout, Gaia Mesiah, ale i Kurtizány z 25. avenue, tedy skupina, která se vrátila na koncertní podia teprve minulý rok po dlouhé pauze.

>>> Koupit vstupenky zde <<<

Jako každý rok odstartuje Čarodějáles přesně ve dvě hodiny a zahájí jej vítěz soutěže S Metrem na Čarodějáles. Mezi dalšími účinkujícími pak můžeme najít třeba Sunshine, Tleskač, United Flavour, americké hosty I am ghost, The Roads, Lidoop nebo třeba vítěze minulého ročníku S Metrem na Čarodějáles Ezy Riders.

Lístky na první letošní open air jsou k dostání v předprodeji do 29. dubna za 215 korun (koupit je můžete online zde), na místě budou k sehnání za 250 korun. Stejně jako minulé ročníky proběhne soutěž o nejkrásnější čarodějnici, vítězka si odnese třeba celoroční volný vstup do klubu Metro nebo poukázku na konzumaci v hodnotě 500 korun do dalšího brněnského klubu Mersey.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Čarodějáles 2010 v Brně: Čarodějnice a kurtizány!