Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Cameron Diaz a Tom Cruise se objevili na Tour de France

Pavlína Nouzová

Pavlína Nouzová

3. 8. 2010

!Speciál! Cyklistický závod Tour de France je už u konce a každý by se mohl divit, co dělá zpráva o něm ve Filmu. V den, kdy se na tribuně objevil prezident Nicolas Sarkozy, se totiž přišli na závod podívat i Cameron Diaz s Tomem Cruisem.

Zatím spolu, zatím živi, Zdroj: distributor filmu

Osobně se setkali s teď už vítězem závodu Albertem Contadorem. Závodník se prý při pohledu do očí Cameron dokonce začervenal.

Herci přijeli do Francie původně kvůli propagaci jejich nového filmu Zatím spolu, zatím živi. Tour de France pro ně tak byla možnost, jak se odreagovat. Když se s nimi španělský cyklista setkal, byl od pohledu nervózní. „Samozřejmě jsem viděl spoustu vašich filmů… Ale vidět vás takhle zblízka je trochu zvláštní,“ řekl Contador.

Contador už tento den měl na sobě žlutý trikot, nakonec ho obhájil a dojel do úplného cíle jako první. Nyní je i lídrem celkového žebříčku Mezinárodní cyklistické unie. Když se ho novináři zeptali, zdali dostal z Cameron aspoň telefonní číslo, jen se nesměle usmál a odpověděl: „Takhle daleko jsem se bohužel nedostal.“

Toma Cruise a Cameron Diaz můžete nyní vidět v kinech v akčním filmu Zatím spolu, zatím živi (recenze zde). Zdá se, že jde o pořádnou letní popcornovou jízdu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Cameron Diaz a Tom Cruise se objevili na Tour de France