Menu
TOPZINE.cz
Architektura a stavitelství

Byty v Britské čtvrti už jsou v prodeji

Komerční sdělení

Komerční sdělení

16. 12. 2022

Praha se stále rozrůstá. Lidi nejen ze všech možných koutů republiky, ale také ze zahraničí sem lákají dobré možnosti zaměstnání, krásná architektura i snadná dostupnost všech možných služeb. Jediným problémem je bydlení. Najít dobrý byt v pěkné lokalitě je téměř nadlidský úkol.

Stále přibývají novostavby Praha, bývají však velmi rychle vyprodané. Proto máte-li zájem o nový byt v Praze, musíte si ho začít vybírat ve stavu, kdy je projekt teprve ve výstavbě. Možnosti aktuálně jsou a další budou přibývat.

Ideální místo pro život

Velmi lákavé jsou například nové byty Stodůlky v atraktivní Britské čtvrti. Ta je pojímána jako počátek budoucího Západního města, rostou zde rezidenční domy i administrativní budovy. Přestěhovaly se sem i Komerční banka, Vodafone nebo Siemens, což znamená, že tu snadno můžete najít i práci.

Do centra to nicméně není daleko, velmi blízko je stanice metra B Stodůlky. V centru Prahy tedy jste do 25 minut. Blízko je i dálnice D5 na Plzeň, dobrá je dostupnost letadla.

Ne že byste však často potřebovali do centra. Přímo v Britské čtvrti najdete řadu kaváren, vinotéky, kadeřnictví, restaurace, venkovní posilovnu, supermarket, Alzabox, bankomaty, dětská hřiště. Pěšky dojdete do Homerparku Zličín, kde je i IKEA, Tesco a další. ZŠ, MŠ a pošta jsou v přilehlých Stodůlkách.

V Britské čtvrti to žije

Britská čtvrť je velmi jedinečná svým životem. Místní obyvatelé spolu tráví spoustu času v kavárnách, venkovních posilovnách i na zmrzlině. Jednou za čase se pořádají sousedská setkání nebo jiné akce. Nedávno se konala akce s běžeckými odborníky, předtím zahájení adventu.

Jaké byty jsou k dispozici?

Všechny možné od 1+kk až po 4+kk. Mají balkony, některé z nich i garáže, komory. Ceník spolu s bližšími informacemi najdete přímo na webu developera – společnosti Finep. Ta samozřejmě nabízí i další nové byty v Praze v jiných atraktivních lokalitách.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Byty v Britské čtvrti už jsou v prodeji