Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Bude Klanový turnaj Dark Elfa opravdu Velký?

darkelf_perex2Na druhé zářijové pondělí se může těšit hodně hráčů Dark Elfa. Začne totiž letošní Klanový turnaj, jehož celý název je „Velký klanový turnaj 2009“ nebo také „Mega klanový turnaj 2009“. Měl by být o hodně větší než minulý rok, alespoň v počtu hráčů nebo ve vysokých výhrách.

„V této chvíli potvrzují a odmítají svoji účast v turnaji klany, kterým jsme dali přednost podle počtu bodů nebo kvůli nominacím na Divokou kartu. Zápisné a seznam hráčů se mi shromažďuje v poště. Bohužel se tam připlete i spousta dotazů a maličkostí, protože někteří nečtou pravidla. Ale je to jen začátek, největší příval přihlášek očekávám v druhé polovině srpna, protože se většina hráčů vrátí z dovolených a přihlašovat se budou moct i klany, které nebyly přednostně vybrány,“ říká Johny Flock, spoluorganizátor turnaje.

Turnaj je rozdělen celkem na pět kol. V prvních dvou se bude hrát na týmy: napřed půjdou proti sobě dvě trojice a ve druhém kole dvě dvojice. Někteří hráči sice byli proti tomu, aby se hrálo v týmu, ale Zdeněk Pletka, hlavní organizátor turnaje a tvůrce hry, k tomu má vlastní důvody:

darkelf_perex2

„Chtěl bych, aby se turnaje zúčastnilo co nejvíce hráčů a klanů. Hrát se bude i v týmu, takže to bude pro všechny velká zkouška ve schopnosti domluvit se, protože na komunikaci a důvěře jsou první kola obzvláště postavena. Potom se pojede na férovku, klan proti klanu.“

V turnaji půjde hlavně o DE-kredity. Zápisné klanu je 5 DE-kreditů, což je pojistka, aby někdo neodešel během klání. Takovému klanu se zápisné nevrátí, ale ti, kteří turnaj dohrají, dostanou zpět své DE-kredity. Vstup do jednotlivých lig (jedna liga = jedno kolo turnaje) bude stát 3 DE-kredity, což je nákup Bronzového klíče. Kdyby se klan dostal do finále a vyhrál, zaplatil by za celý turnaj zápisné a 120 DE-kreditů za všechny klíče pro všechna kola. Hlavní výhra je však 500 DE-kreditů, což znamená, že se zde nedá mluvit o prodělečnosti.

Ve hvězdách zůstává, jestli se podaří sehnat takový počet klanů, který si organizátoři stanovali, tedy 36. Pokud ne, budou muset přemlouvat, přemlouvat a zřejmě se pozmění pravidla.

Zda bude letošní klanový turnaj opravdu Velký nebo Mega, se dozvíme až začátkem září, kdy všechno vypukne. Na konci Klanového turnaje vás budeme ještě informovat.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Bude Klanový turnaj Dark Elfa opravdu Velký?