Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Bude Keira Knightley další Batmanovou dívkou? A vrátí se Catwoman?

Chybělo vám Gotham City, neustále sužované silami zla? Jistě jste tajně doufali, že se opět objeví maskovaný hrdina, ten slavný netopýří muž, a všechny zachrání. Nyní se můžete radovat, příběh Batmana bude mít pokračování! Akorát zatím není jisté, proti komu budeme bojovat tentokrát.

Christian Bale jako Batman, Zdroj: distributor filmu

Již víme, že do hlavní mužské role je obsazen Christian Bale, stejně jako ve dvou předchozích filmech o Batmanovi, které byly natočeny pod vedením Christophera Nolana. O režisérovi, který obsadil Heatha Ledgera do jeho oscarové role hlavního záporáka Jokera ve filmu Temný rytíř (2008), se nyní se proslýchá, že hledá největší ženský talent pro svůj nový film The Dark Knight Rises. Kdo tedy ztvární hlavní ženskou roli v novém pokračování batmanovské série?

Uchází se o ni údajně Keira Knightley, Jessica Biel a Anne Hathaway. Z méně známých hereček jsou to Britky Gemma Arterton, Charlotte Riley a Kate Mara.

Některé zdroje tvrdí, že Nolan pořádá casting na postavu jménem Talia. To je dcera Ras Al Ghula, nakrknutého darebáka, který se objevil v Batman začíná (2005). Talia bude představovat potenciální romantickou postavu a zároveň Batmanova protivníka. Další pověsti říkají, že by se mohla na scénu vrátit i Catwoman z druhého dílu Batman se vrací (1992), který natočil Tim Burton.

Aktuální informace: Podle vyjádření Warner Bros. ztvární Anne Hathaway roli Seliny Kyle (Catwoman).

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Bude Keira Knightley další Batmanovou dívkou? A vrátí se Catwoman?