Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Bude Johnny Depp Jackem Sparrowem celkem šestkrát?

Veronika Jílková

Veronika Jílková

19. 1. 2011

Když se Johnny Depp v roce 2009 chlubil všem fanouškům, že se mohou těšit na čtvrté pokračování Pirátů z Karibiku, již tehdy se to začalo zdát jako dobrý předpoklad pro natočení i dalších dvou dílů. Z původní trilogie by se tak stala dvojitá trilogie. Jak se to jeví dnes?

Johnny Depp jako kapitán Jack Sparrow v pokračování Pirátů z Karibiku Zdroj: distributor filmu

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna nebudou nejspíše tečkou za touto pirátskou ságou. Johnny Depp je v proslulé roli Jacka Sparrowa jako doma, dočista ji miluje. Má ji propracovanou, dodal jí šarm a trochu vlastní improvizace. Té se tvůrci hned na začátku natáčení prvního dílu děsili. Dokonce se báli, zda není Johnny homosexuál. Není. A nám se jako kapitán Jack Sparrow velmi líbí.

V rozhovoru pro magazín Entertainment Weekly se Johnny po dvou letech opět o Pirátech rozpovídal. Sice to jednu dobu vypadalo, že by chtěl Piráty opustit, ale tomu ani on sám určitě nemůže věřit. Každý jeho fanoušek si ho jistě jako první spojí právě s touto rolí a Černou perlou. I svému synovi Johnovi říká Jacku. Jak sám řekl, rád by byl součástí dalších dílů, pokud by se zrodil dobrý nápad a scénář by se mu líbil.

Jerry Bruckheimer (producent) se přidal do debat ohledně Pirátů a oznámil, že natáčení čtvrtého dílu se zkomplikovalo nejen kvůli těhotenství herečky Penelopé Cruz, ale i kvůli špatnému počasí na Havaji, kde natáčení probíhá. Depp k hereččině těhotenství dodal: „Mohlo by být vtipné sledovat těhotnou pirátku, jak s mečem v ruce bojuje.“

Premiéra snímku je naplánována na 20. května letošního roku. Novým režisérem se stal Rob Marshall.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Bude Johnny Depp Jackem Sparrowem celkem šestkrát?