Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Brutal Assault zahájil další vlnu předprodeje. Nakupujte do konce dubna za zvýhodněnou cenu

Redakce

Redakce

20. 2. 2011

Šestnáctý ročník jedné z největších metalových událostí v České republice představí jako tradičně ikony metalového nebe z celého světa. Jako každým rokem bude Jaroměřská pevnost Josefov hostit tisíce metalových fanoušků.

Jeden z největších metalových festivalů v ČR - Brutal Assault, Zdroj: archiv

Brutal Assault se po loňském jubilejním patnáctém konání řadí mezi velké festivaly střední Evropy a každým rokem ho navštíví tisíce fanoušků z Německa, Rakouska, Polska ale i Lotyšska a mnoha jiných států. Po vyprodání první vlny zlevněných vstupenek je nyní možno koupit až do dubna vstupenku za 1400 korun.

Vstupenky kupujte za 1400 korun on-line zde

S postupujícím časem se bude cena zvyšovat a na místě pak bude vstupenka stát 1600 korun. Návštěvníci festivalu ale dostanou za své peníze pořádnou porci muziky v podobě až sedmdesáti kapel pokrývajících rozsáhlé spektrum žánrů od death metalu, black metalu, tradičního trashe až po moderní metalcore.

Hlavními tahouny budou letos například legendární death metaloví veteráni Morbid Angel, blackeři Mayhem, ale také Suicidal Tendencies, dravý metalcore As I Lay Dying nebo zástupci melodického moderního metalu Soilwork ze Švédska. Třídenní akce, která trvá od 11. do 13. srpna se koná v historické pevnosti Josefov jejíž počátky sahají až do osmnáctého století a na festival bývá každým rokem pokaždé lépe vybavena.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Brutal Assault zahájil další vlnu předprodeje. Nakupujte do konce dubna za zvýhodněnou cenu