Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Bruno Mars byl zatčen za držení kokainu

Redakce

Redakce

30. 9. 2010

Sympatický zpěvák byl zatčen v Hard Rock CaféBruno Mars byl zatčen za držení a užití kokainu. Stalo se tak minulou neděli v klubu Hard Rock Café v Las Vegas, kde právě odehrál svůj koncert a oddával se kokainové pauzičce.

Bruno Mars, Zdroj: photobucket.com

Bruno Mars, Zdroj: photobucket.com

Zpěváka a skladatele Bruna Marse, známého především díky spolupráci s B.o.B. a Traviem McCoyem, zatkli policisté okolo druhé hodiny ranní. Z policejního spisu vyplývá, že byl zpěvák jasně pod vlivem drog. Našli u něj 2,6 gramů bílého prášku, který později policisté označili za kokain.

Propagoval průšvihem své album

Tento sympatický mladík, který je teprve na začátku své kariéry, koncertoval v rámci propagace svého debutového alba Doo-Wops & Hooligans. Mělo by vyjít 5. října tohoto roku. Jestli mu tento incident pomůže k neplánované popularitě, to se teprve ukáže.

Když se ho jeden strážce bezpečnostní služby zeptal, jestli ví, proč byl zadržen, zpěvák údajně odpověděl: „Můžu být upřímný? Udělal jsem pitomost. Nikdy jsem drogy nebral.“

Jenže tento fakt policie nejspíš nezohlední. Bruno byl odveden do Clark County detenčního centra, kde byl znovu testován a po pár hodinách propuštěn na kauci. Zároveň však byl předvolán k soudu, který je naplánován na 18. listopad.

Můžeme jen hádat, jak celý případ dopadne. Jestli se vyhne mřížím jako známá průšvihářka Paris Hilton, či nikoli. Paris byla totiž také nedávno přistižena s 0,8 gramy kokainu v kapse. Odnesla si ale jen roční podmínku.

Ohodnoťte tento článek:
1
Právě čtete

Bruno Mars byl zatčen za držení kokainu