Menu
TOPZINE.cz
Divadelní hry, představení - novinky a recenze

Na Broadway se vrací vánoční muzikál. Zázrak se koná už jen sedmkrát

Redakce

Redakce

3. 12. 2013

„Sliby se maj plnit o Vánocích,“ tvrdí podtitul populárního muzikálu Janka Ledeckého. Proto se Divadlo Broadway rozhodlo obnovit tento úspěšný počin. Sbalte víru v Ježíška a připravte se, tento Vánoční zázrak se dostaví už jen sedmkrát.

OBR: Vánoční zázrak

Santu zná každý, ale kdo už viděl Ježíška? Zdroj: Divadlo Broadway

Na firemní mikulášské oslavě dostane Marek hned dva dárky. Po letech potká svou studentskou lásku Veroniku a k tomu mu Radan nabídne obchodní partnerství. Zázrak? Možná, ale nic není úplně zadarmo, ani o Vánocích.

Na Marka totiž doma čeká sedmiletý syn Tomáš. Narodil se sice na Štědrý den, ale ten samý den přišel o maminku. Spolu se svým tátou, bláznivým strejdou Pájou a dědečkem-lékařem slaví jen narozeniny.

A co Vánoce? Zcela tabu. Pro Marka je tento svátek jen připomenutím palčivých vzpomínek. Tedy do doby, než do života této svérázné rodinky vtrhne živelná Veronika.

OBR: Vánoční zázrak

Taková (ne)normální rodinka.

Muzikálový Vánoční zázrak, námět a libreto vytvořila autorská dvojice Janek Ledecký a Jan Potměšil, režie se pak ujal muzikály ostřílený režisér Radek Balaš. Taneční company roztančila choreografka Jana Hanušová.

V hlavních rolích Vánočního zázraku se objeví zázrak sám o sobě: devadesátiletá a stále vitální Luba Skořepová. Role Veroniky se ujmou Elin Špidlová a Sabina Laurinová.

FOTO: Vánoční zázrak

Muzikál Vánoční zázrak čeká posledních sedm představení.

Roli Marka ztvární Martin Trnavský, jeho syna Filip Antonio. V dalších rolích se blýsknout Marek Vašut, Petr Kostka, Petr Štěpánek či Martin Dejdar.

Na všechna tato herecká esa se mohou diváci těšit, pokud ve vánočním čase zapomenou na Santu Clause a zavítají na Broadway. Muzikál přinese sváteční náladu už jen sedmkrát. Je čas začít věřit na zázraky.

Vánoční zázrak, Divadlo Broadway, námět, hudba a libreto: Janek Ledecký a Jan Potměšil, režie: Radek Balaš, hrají: Luba Skořepová, Elin Špidlová, Sabina Laurinová, Martin Trnavský, Filip Antonio, Marek Vašut, Petr Kostka, Petr Štěpánek, Martin Dejdar a další

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Na Broadway se vrací vánoční muzikál. Zázrak se koná už jen sedmkrát