Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Brittany Murphy po smrti! Čekejte album

Ivana Goláňová

Ivana Goláňová

30. 12. 2009

brittany-murphy-600x338I když herečka a zpěvačka Brittany Murphy opustila svět teprve před nedávnem, 20. prosince 2009, a byla pohřbena o čtyři dny později, tedy na Štědrý den, hudební scéna se jenom třese na její posmrtné album. I když tento projekt stále není potvrzen, bezmocná herečka může skončit i s dvěma hity.

Brittany Murphy, Zdroj: zastavki.com

Brittany Murphy, Zdroj: zastavki.com

Nedlouho po náhlé smrti americké herečky a zpěvačky Brittany Murphy se začaly objevovat fámy o tom, že vyjdou její nevydané písně. „Jasně, že to není žádná velká věc jako u případu Michaela Jacksona, ale lidi určitě zajímá Brittany a její příběh,“ informoval Marc Malkin. Co očekávat od tohoto posmrtného projektu záleží dále na tom, co Brittany nahrála a jakou kvalitu nahrávky mají. Podle zdrojů by to však mohlo skončit hitem nebo i dvěma.

Kromě spousty velkých projektů má Brittany Murphy na seznamu také velmi působivou hudbu. Před pár lety ovládla žebříčky s písní Faster Kill Pussycat, duetem s DJem Paulem Oakenfeldem. Skórovala také hudbou k animovanému filmu Happy Feet, cover verzemi Somebody to Love od Queen a Boogie Wonderland od Earth, Wind & Fire.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Brittany Murphy po smrti! Čekejte album