Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Britney Spears. Z princezny troskou, z trosky robotem?!

Redakce

Redakce

29. 1. 2010

britney-spears-1-600x338O někdejší popové princezně Britney Spears můžeme s přehledem říci, že se v životě nenudí. Osmadvacetiletá Britney si svůj díl slávy na světě urvala už jako malá, a přestože s ním dodnes absolutně neumí nakládat, tak si jej neotesaně užívá. Žije si po svém, ze dne na den, je divoká a na nikoho se neohlíží. Taková je blikající hvězda Britney.

Zdroj: Facebook.com

Britney Spears, Zdroj: archiv

Už od malička byla Britney zvyklá dostat cokoli, po čem zrovna toužila. Rodiče jí všechno dovolili, ale také ji ve všem podporovali. V dětství se velmi úspěšně věnovala gymnastice a zpívala v kostelním sboru. Již ve dvanácti letech začala vystupovat v televizi v New Mickey Mouse Clubu, kde spolu s dalšími dětskými hvězdičkami působila necelé dva roky.

Koketovat s opravdovou slávou však Britney začala až v roce 1998, kdy vyšel její debutový singl Baby One More Time. Za pouhý rok se vznesla na nejvyšší příčky světových hitparád a stala se nejoblíbenějším teenagerem v historii. Od té doby potom sbírala jedno ocenění za druhým.

Mimo jiné aktivity začala točit i reklamy. Nejznámější byla asi ta na Pepsi, kterou si ještě dodnes jistě pamatujete i vy. Společně s Beyoncé a Pink v ní totiž nezapomenutelně ztvárnila gladiátorku. Ke skládání a zpívání jemného popu, točení reklam a nepříliš úspěšných filmů postupně připojila i vydávání autobiografických knih. Jen těžko byste tedy hledali mediální odvětví, ke kterému si Brit nepřičuchla.

Zdroj: Facebook.com

Britney Spears, Zdroj: archiv

Během svého čtyřletého vztahu se zpěvákem Justinem Timberlakem si Britney celkem nesmyslně snažila udržet mediální podobu nevinnosti. Ihned po rozchodu v roce 2003 si jí totiž Justin vzal na paškál a veřejně propral jejich špinavé prádlo.

Ani další vztah se jí nevyvedl. V září 2004 se uspěchaně vdala za tanečníka Kevina Federlina a záhy si s ním pořídila dvě děti. 14. září 2005 se jí císařským řezem narodil syn Sean Preston a 12. září 2006 druhý syn Jayden James. Necelé dva měsíce po narození druhého syna pak mediálně oznámila rozvod s Kevinem. Důvodem byly údajně nepřekonatelné povahové rysy.

Při rozvodu se začala chovat naprosto šíleně. Pod vlivem si oholila hlavu, nechala se potetovat a vyváděla po celém Malibu. Není se proto čemu divit, že jí děti nebyly svěřeny do péče. Pobyt v léčebně Britney vůbec nezvládala a vždy to hned po prvním dni vzdala. Napotřetí se jí to však pod výhružkou soudu konečně podařilo. Přesto děti nakonec mohla navštěvovat pouze jedenkrát týdně, a to pod dohledem.

Neúspěchy v rodině posunula do ztracena a naplno se opět začala věnovat hudbě, po třech letech zahájila svůj playbackový comeback. Natočila pobuřující videoklip Gimme More nebo animovaný Break The Ice. Znovu se začala snažit, zapracovala na své dosud neforemné postavě a vrátila se na výsluní.

Při návratu zpět vsadila Brit také na epizodní roli v populárním sitcomu How I Met Your Mother a dobře udělala. Díl, ve kterém se objevila, byl nejsledovanějším z celé série.

Zdroj: Facebook.com

Britney Spears, Zdroj: archiv

Na svém kontě má Britney za svou kariéru celou řadu úspěšných singlů jako například Oops!… I Did It Again, Lucky, Stronger, Toxic, Everytime, Do Somethin´, Piece Of Me nebo Circus. Jejím posledním vydaným singlem je skladba 3, která je v české hitparádě aktuálně v první desítce.

Dala by se otitulovat jako nejproměnlivější světová star. Chvíli světem kolují fotky obří oteklé Britney a za měsíc je z ní vypracovaná, spíš tvrdě vydřená, Britney. Je známá tím, že si v klipech nechává upravovat nohy, ruce i kompletní vizáž, a to by se jí i dalo odpustit. Bohužel se však změnila také co se hlasu týče. Z popu kdysi zpívaného líbezným hláskem postupem času přešla do vším možným upravovaného mečení, které působí spíš jako robotština. Upřímně bych se bála jít na živý koncert, když to tak nelidsky zní i v klipu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Britney Spears. Z princezny troskou, z trosky robotem?!