Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Britney Spears: Will.I.Am. je zvíře

Alena Uhlířová

Alena Uhlířová

5. 5. 2011

FOTO: Britney SpearsBritney Spears si ke vzniku svého posledního alba Femme Fatale přizvala i mnohé další umělce. Mezi nimi vynikal Will.I.Am. Spolupráci s ním si americká popová zpěvačka nemohla vynachválit.

FOTO: Britney Spears

Britney Spears, Zdroj: britneyspears.com

Britney Spears si na své poslední desce dala vážně záležet. Chce s ní dobýt svět. Nebylo tedy náhodou, že u jejího vzniku stál Will.I.Am., člen skupiny Black Eyed Peas. Zpěvačka ho přizvala ke skladbě Big Fat Bass. Will.I.Am. dostál své pověsti a dodal písni potřebný náboj.

Britney poté uvedla, že byla poctěna možností s ním spolupracovat. Kromě hudebního talentu byla kolem něj také zvláštní atmosféra, která vždy vyústila v nespoutanou zábavu. S úsměvem na rtech ho prohlásila za zvíře.

Britney Spears feat. Will.I.Am. – Big Fat Bass

Na albu se podíleli také Max Martin a Dr. Luke. Britney už s nimi spolupracovala na několika předchozích deskách. Byli sázkou na jistotu, jejich hudba se lidem prostě líbí. Sama popová hvězda je nazvala génii.

Femme Fatale má být podle Britney zprávou pro všechny dívky, aby se nebály a byly silné. Zpěvačka chce k lidem (především k ženám) skrze svou hudbu promlouvat tak, jak to dělá Barbra Streisand, jež je pro ni společně s Madonnou a Whitney Houston velkou inspirací. Své nové album a turné, jež bude následovat, označila za velkolepé a vzrušující.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Britney Spears: Will.I.Am. je zvíře