Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Britney Spears pracuje na novém albu v novém stylu

Ivana Goláňová

Ivana Goláňová

15. 1. 2010

britney-spears-1-600x338Nové album zpěvačky Britney Spears by mělo spatřit světlo světa v květnu 2010. Sedmé studiové album slibuje například Davida Guettu, který produkuje i příští singl naplánovaný na březen, nebo Maxe Martina, jehož hity vyhouply zpěvačku na vrcholy hitparád. Některé z nahrávek budou průkopníkem nového stylu Epic pop, vytvořeného přímo pro Britney.

Americká zpěvačka Britney Spears, Zdroj: Facebook.com

Americká zpěvačka Britney Spears, Zdroj: Facebook.com

Jednaadvacetiletý Jon Asher údajně pracuje na novém zvuku unikátně pro Britney. Studiový kouzelník řekl: „Snažím se pro ni vyvinout nový vzrušující zvuk. Epic Pop je žánr, kterému teď razím cestu, hudba, která má význam. Není to váš každodenní, obtížný, zamilovaný popový zvuk. Má radostné rytmy a zvuk se smysluplnými emotivními texty, které mohou lidi cítit. Něco, co vámi zaručeně pohne.“

Na albu Britney spolupracuje například s francouzským mágem Davidem Guettou, který produkuje její příští singl, jež má udeřit rádiové vysílání v březnu tohoto roku, či s Maxem Martinem, který napsal hity jako …Baby One More Time, If U Seek Amy a také současný singl 3.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Britney Spears pracuje na novém albu v novém stylu