Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Britney Spears končí v porotě X-Factoru. Důvod odchodu zpěvačka tají

Redakce

Redakce

19. 1. 2013

Americkou popovou zpěvačku Britney Spears již v příští řadě soutěže X-Factor neuvidíme. Během její účasti v porotě totiž klesla sledovanost pořadu natolik, že ztratil mezi americkými talentovými soutěžemi své vedoucí postavení.

Dnes již bývalá porotkyně X-Factoru Britney Spears. Zdroj: britneyspears.com

Dnes již bývalá porotkyně X-Factoru Britney Spears. Zdroj: britneyspears.com

Popová hvězda dostala ve druhé řadě amerického X-Factoru za místo v porotě rekordních patnáct milionů dolarů s tím, že pořadatelé díky ní doufali ve zvýšení sledovanosti. Opak se ale stal pravdou a na přední příčku se tak vedral konkurenční The Voice (v ČR Hlas – pozn. red.)

Příčina odchodu oficiálně neuvedena

Spekulace ohledně zpěvaččina odchodu se přitom různí – některé zdroje uvádí, že byla odejita, jiné zas, že se hodlá věnovat práci na novém albu. Dohady jsou to ale prozatím nepotvrzené, samotná Spears se totiž k celé situaci nevyjadřuje.

„Myslím že Britney odváděla coby porotkyně skvělý výkon,“ míní o jejích výkonech předseda organizační komise televize Fox Kevin Reilly. „Mnozí možná od její účasti čekali něco trochu odlišného, trochu víc „drastického“, přesto se ale domnívám, že do soutěže opět přinesla něco, co dříve postrádala.“

Markantní pokles sledovanosti však mluví za své. Kdo v příští řadě soutěže usedne po boku porotců Simona Cowella a Demi Lovata, tak prozatím není jasné.

Britney Spears, která se v X-Factoru mezi porotci objevovala od loňského dubna, má na svém kontě sedm alb. Poslední s názvem Femme Fatale, ke kterému Britney vyjela i na stejnojmenné turné, bylo natočeno před dvěma lety.

Název i datum vydání nově připravované desky drží zpěvačka prozatím v tajnosti.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Britney Spears končí v porotě X-Factoru. Důvod odchodu zpěvačka tají