×
TOPZINE.cz

Brigáda jako parazit studijního úspěchu? Zkuste stipendium

Jste pilní a ambiciózní středoškoláci? Pak byste měli vědět, že nic není sladká pohádka. I po přijetí k vysokoškolskému studiu boj nekončí. Život je sice jen jeden, zato potřeb máme stovky. A aby se daly uspokojit, chce to pravidelný příjem, brigádu. Hektický život pracujícího studenta pak často způsobí studijní neúspěchy. Charitativní projekt Stipendium Always může být řešením.

Studenti mívají spíše prázdné kapsy, Zdroj: Jakub Mikuš

My, pracující studenti, dobře víme, jak těžké je brigádu vůbec najít. Natož tu, která vhodně sedí do rozvrhu. Finance dnes tíží snad úplně všechny. Někteří rodiče sice děti podporují i při vysokoškolském studiu, ale většinou to stejně nestačí. Pokrýt veškeré denní potřeby běžného studenta totiž není zrovna levná záležitost. I studenti musejí jíst či bydlet, ale hlavně se musí přece bavit!

Žádost o udělení stipendia Always je podmíněna věkem 17 až 21 let, čistým rejstříkem trestů a včasnou registrací do 2. června 2010. Dále je třeba dodat středoškolská vysvědčení a doporučující dopis třídního profesora. Horší stránkou věci je bohužel to, že bude stipendium uděleno pouze dvěma osobám. Dostat ho můžete, pokud se přihlásíte na denní studium jakékoli vysoké školy u nás a budete tam také svojí zásluhou přijati.

>>> Registrace a podání žádosti o stipendium zde <<<

Výše pětiletého stipendia bude 250 tisíc a vyplácena bude po pětadvaceti tisících vždy před začátkem semestru. Pokud tedy máte slušné vysvědčení, jste oblíbencem svého třídního profesora a chcete příští rok na vysokou, tak máte přece jen šanci zahájit vysokoškolský život trochu poklidněji než ostatní. Bez brigády.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..