Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Bratislava: Česko Slovenská SuperStar se přesouvá na Slovensko!

Gabriela Honková

Gabriela Honková

15. 9. 2009

Leoš Mareš a Adéla Banášová-Moderátoři Česko Slovenské SuperStar, Foto: Hana Vítová, Topzine.cz

Nábor soutěžících do soutěže Česko Slovenská Superstar se přesunul z České republiky do hlavního města Slovenské republiky, kde se odehrály další vyřazování a postupy soutěžících. Každému podle jeho zásluh. Tentokrát měl dva hlasy v porotě Pavol Habera.

Leoš Mareš a Adéla Banášová-Moderátoři Česko Slovenské SuperStar, Foto: Hana Vítová, Topzine.cz

Leoš Mareš a Adéla Banášová-Moderátoři Česko Slovenské SuperStar, Foto: Hana Vítová, Topzine.cz

Na bratislavském castingu se porota zasmála, pobavila, někdy byla rozhodná a jindy rozhodnutí trvalo déle než by mělo. Ale hlavně byla porota spravedlivá jako vždy. Až na jednu výjimku.  Jožka Kurina, Slovák, který se účastnil soutěže SuperStar již minulý rok, se setkal s přílivem nevole. Slovenští porotci si jej pamatovali z minulého roku a nenechali ho ani zazpívat. Pouze řekli, že ho slyšet nemusí a ať jde klidně domů. Takový přístup by mohl jistě diváky pobouřit.

V polovině castingu musela Marta Jandová odjet na koncert se svou kapelou Die Happy, porotci  zůstali tedy jen ve trojici.  Ondřej Hejma si prosadil svého koně přes nesouhlas dalších dvou porotců. „Po útocích na naše zdraví necháte jediného, co se dá poslouchat, vypadnout?“ Paľo Habera se nad ním slitoval a dal mu poté své dva hlasy. Onen štastlivec si bude muset jeho podporu ovšem vydobýt i v divadle.

Negativních hodnocení bylo samozřejmě také dost:  Nevratné poškození mozkové tkáně!, To jsou útoky na naše zdraví!, Hrozné! Běž radši domů!, Nechceme tě slyšet zpívat!, To bylo to nejhorší, co jsme zatím slyšeli!. Podobná slova uchazeči museli od poroty překousnout.

Paľo Habera dokonce zaúkoloval jednu účastnici, která tvrdila, že pro to, aby dělala hudbu, udělá cokoli. Paľo to vzal podle svého a vyslal dívku na těžkou misi. Slíbil ji zaručený postup do divadla, když vezme svoji kytaru a půjde na hodinu hrát ven pro lidi na náměstí. Netušil však, že dívka bude šikovná. Za hodinu si hraním vydělala 40 Euro a zajistila si tak postup i přesto, že Daru Rolins svým projevem nepřesvědčila.

Nejen Paľo Habera sliboval. Leoš Mareš slíbil jedné z uchazeček, že ji sveze ve svém Ferrari, pokud postoupí. A i když její plán nevyšel podle očekávaných představ, svezení se jí dostalo.  Útěcha a podpora je v této chvíli opravdu důležitá.

Na seznamu uchazečské listiny se objevilo i známé jméno Peter Nagy. Ne že by si slovenský zpěvák přišel vyslechout názor poroty, ale našel se tu dvojník. Jednalo se však pouze o shodu jména, v žádném případě ne podoby. Z tohoto malého Petera, jak si soutěžící sám říká, bohužel druhý velký Peter nevyroste.

Již za týden uvidíme poslední casting, který se koná v Košicích. Tento díl bude odvysílán v nedělních podvečerních hodinách. Sledujte opět články o Česko Slovenské SuperStar na Topzine.cz!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Bratislava: Česko Slovenská SuperStar se přesouvá na Slovensko!