Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Brad Pitt září v reklamě na Chanel No. 5. Tržby jsou astronomické

Linda Machová

Linda Machová

11. 12. 2012

Brad Pitt, který je sex symbolem mnoha žen, se stal hlavní tváří legendárního dámského parfému Chanel No. 5. A Chanelu se tento krok rozhodně vyplatil. Tržby rostou a vznikají  i internetové parodie.

FOTO: Brad Pitt v Chanel reklamě

Brad Pitt v reklamě Chanel No. 5 Zdroj: youtube.com

Tváří dámského parfému Chanel No.5 byl i sexuální symbol 20.století, Marilyn Monroe. Po ní třeba Catherine Deneuve, nebo Nicole Kidman. Brad Pitt je tedy prvním mužem, který svou tvář tomuto parfému propůjčí. Brad sice nemůže bojovat s grácií a něžností těchto žen, ale sám stojíce na černobílém pozadí působí nesmírně mužsky a přesvědčivě.

Tržby Chanel No. 5 prudce rostou

Za úspěchem této kapaně stojí Bradova mystičnost. I když zpoučátku byla reklama příjimána spíše skepticky a internetové blogy se ji nebály nazvat trapnou, příšerou a nesmyslnou, její genialita se projevila až časem. Právě díky tajemné a ponuře laděné kapani vzrosly tržby dámského Chanel No. 5 o několik procent, což ve skutečnosti představuje miliony dolarů.

Parodie na sebe nenechaly dlouho čekat

Jako každý výrobek, který je veřejností přijimán rozdílně, tak i Chanel reklama se dočkala mnoha internetových parodií. Terčem posměchu se stala i na Saturday Night Live, kterou sledují desítky miliony američanů.

Ať už se vám Brad Pitt v kampani na legendární dámský parfém líbí nebo ne, reklama očividně funguje a francouzskému módnímu domu přináší spoustu peněz.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Brad Pitt září v reklamě na Chanel No. 5. Tržby jsou astronomické