Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Brad Pitt a Angelina Jolie si užívají romantiku a exkluzivního zacházení v hotelu Jacuzzi

Redakce

Redakce

13. 8. 2010

Brad Pitt a Angelina JolieSlavný pár a jejich šest dětí jsou právě v hotelu Claremont v Berkeley v Kalifornii, kde Brad Pitt pracuje na svém dalším filmu Moneyball.

Brad Pitt a Angelina Jolie

Brad Pitt a Angelina Jolie Zdroj: zimbio.com

Jak řekl jeden z organizátorů: „Připravili jsme příjezd Angeliny Jolie a Brada Pitta jako by to byla vojenská operace.“ Podle lidí zasvěcených do okolností jejich pobytu pár pravidelně využívá hotel při soukromých cestách, aby si užili romantických nocí. Také si velmi rádi připlatí za to, aby byl bazén označen cedulkou Mimo provoz a jejich děti měly klid na koupání.

Navíc, přestože je rodina ve veřejných prostorách hotelu k vidění jen zřídka, dostali údajně zaměstnanci nařízeno, aby odstranili z novinových stánků všechny časopisy, které mají na obálce některého z této známé dvojice.

Jeden ze zaměstnanců hotelu deníku Chicago Sun-Times řekl: „Toto opatření v podstatě vyčistí náš hotel od všech magazínů, protože Brad a Angie jsou na jejich obálkách téměř každý týden.“

Brand, Angelina, jejich rodina a doprovod obsadili celé patro hotelu. Na všechno okna byl umístěn anti-paparazzi reflexní materiál, aby bylo zachováno jejich soukromí.

Kromě toho zdroj uvádí, že dvojnice herečky, která je vyslancem dobré vůle OSN, údajně tráví velkou část volného času v knihovně na University of Berkeley, kde dělá výzkum pro připravovanou knihu o krizi mezinárodního uprchlictví.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Brad Pitt a Angelina Jolie si užívají romantiku a exkluzivního zacházení v hotelu Jacuzzi