×
TOPZINE.cz

Boty na klínku se vrací! Propadněte půvabu nestárnoucí klasiky

FOTO: Boty na klínku
Pohodlné a trendy boty na klínku, Zdroj: Deichmann

V padesátých letech způsobily revoluci. Že by někdo konečně vytvořil boty na podpatku, které by byly opravdu pohodlné? Je to tak a boty na klínku jsou již po půl století nepostradatelnými obyvateli našich botníků.

Pohodlná a trendy varianta bot na podpatku, Zdroj: Deichmann

Lze vůbec vyslovit slova podpatek a pohodlnost v jedné větě? Ano, pokud se jedná o podpatek zvaný klínek. Objevitel tohoto zázraku by měl získat Nobelovu cenu nebo alespoň hvězdu na proslulém chodníku v Los Angeles.

Předchůdkyněmi klínků byly zdravotnické pantofle, které ač byly nevzhledné, byly velmi pohodlné. Poté už stačilo pár čar a kouzel obuvnických mágů a výsledek byl znamenitý. Vznikly botky, které jsou hezké na pohled a zároveň nositelné.

FOTO: Boty na klínku, Baťa
Zdroj: Baťa
FOTO: Boty na klínku, Humanic
Zdroj: Humanic

Ne každá žena se cítí na vysoké noze jistě. Botky na klínku jsou pohodlné a stabilní. Proto pro ženy, které s podpatky příliš nekamarádí, ideální parťák.

Obchody před letní sezónou přetékají těmito sandálky s různými aplikacemi, pásky, květinami, cvočky, korálky či mašlemi. Opravdu je z čeho vybírat.

FOTO: Boty na klínku, H&M
Zdroj: H&M.com
FOTO: Boty na klínku, Deichmann
Zdroj: Deichmann

Tak vzhůru k letním zážitkům bez puchýřů a oteklých nohou. Je zbytečné trápit se v krásných, ale nepohodlných lodičkách, které proklínáme po každém příchodu domů, ne-li ještě dřív. Udělejte si radost a na léto se vyzbrojte botami, které vaše nohy opticky prodlouží stejně jako nepohodlné lodičky a ještě k tomu se v nich budete cítit příjemně!Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..