Menu
TOPZINE.cz
Luxusní móda

Boty Christiana Louboutina pro chudé: Obarvěte si podrážky načerveno

Anna Cajthamlová

Anna Cajthamlová

23. 7. 2012

Tisíce žen touží po střevících designového mága Christiana Louboutina. Převysoké boty s typickou červenou podrážkou se však vzhledem k vysoké ceně nedají jen tak koupit. V Británii ale přišli na to, jak si je malým švindlem opatřit.

FOTO: Christian Louboutin

Christian Louboutin, Zdroj: christianlouboutin.com

„Nemám možnost koupit si pár pravých louboutinek, tak jsem si koupila obyčejné černé lodičky a podrážky si nabarvila. Barvu jsem nechala přes noc zaschnout a druhý den byly připraveny k nošení,“ řekla online verzi britskému deníku The Sun Claire Stevensonová (24), která je pak obula při příležitosti svatby bratrance.

„Na svatbě jsem vyslechla mnoho komplimentů na účet mých bot, neměla jsem ale odvahu přiznat, že to nejsou originály od Christiana Louboutina,“ naráží Clair na malý podvůdek.

FOTO: Christian Louboutin

Christian Louboutin, Zdroj: facebook. com

Cena originálních střevíců francouzského návrháře Christiana Louboutina se v průměru pohybuje kolem 600 liber (v přepočtu 19 000 korun). Mottem jeho značky je dělat ženu krásnou, sexy a její nohy tak dlouhé, jak jen to jde. Každý pár bot tohoto módního guru jsou přitom zárukou kvality a luxusu.

Christian Louboutin se narodil roku 1964 v Paříži. Již od dětství údajně inklinoval k botám, především k těm dámským, které si neustále prohlížel. Asi sbíral inspiraci pro budoucí návrhy, které se mu hodily při prvních krocích kariéry, když navrhoval boty pro nejznámější jména včetně Chanelu nebo Yves Saint Laurent.

První butik si otevřel v roce 1992 a od té doby má obchody po celém světě. Boty od Louboutina nejsou jen luxusním kouskem, ale především šperkem šatníku.

Mezi jeho stálé zákaznice už po léta patří světové celebrity jako Angelina Jolie, Kylie Minogue nebo Christina Aguilera. Proslavil je také seriál Sex ve městě, kde je obouvala Carrie Bradshaw.

Uvidíme, jestli se trend falešných louboutinek dostane i k nám stejně rychle jako fake kabelky s emblémem LV. Pokud po louboutinkách toužíte, ale finance vám nestačí podobně jako britským módním nadšenkyním, speciální barvu na podrážky můžete pořídit i na některém z e-shopů za necelých 18 liber (580 korun).

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Boty Christiana Louboutina pro chudé: Obarvěte si podrážky načerveno