Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Boty a barvy, tak to je osvěžující kombinace

Redakce

Redakce

25. 9. 2010

FOTO: Designové tenisky od NikeDesignové tenisky hýřící barvami už nějakou dobu zaplňují obchody. Takovýto módní výstřelek by rozhodně ve vašem botníku neměl chybět! Potisky jsou nestárnoucí a hravé. Mohou promlouvat, klást důraz na vaši osůbku a vyzařovat to, co máte rádi. Tak se odvažte a buďte trochu crazy.

FOTO: Designové tenisky od Nike

Designové tenisky od Nike, Zdroj: thisnext.com

Barevné tenisky a ty s potiskem v našich ulicích potkáváme málo. Zřejmě to bude tím, že většina lidí dává přednost klasice jednobarevných typů. Jiskřivě barevné botky si sice koupíte, ale neunosíte je ke všemu. Občas ta barevná typologie nemůže sedět každému. Znáte to: „Kdyby ta fialová byla v kombinaci se žlutou a bez té zelené…“

Ale je čas na změnu! Výběr je široký a můžete si najít tenisky takové, které vám nejvíce padnou do oka.

FOTO: Tenisky Converse

Tenisky Converse, Zdroj: aboutsneakers.com

A nemusejí být hned celé barvami poblázněné. Začněte třeba s barevnými tkaničkami, pak vyzkoušejte botky střídmě barevné či jen s barevným potiskem někde na boku. No a pak se třeba i odvážíte k těm bláznivějším. A pokud ne, trh nabízí jednobarevné tenisky v trendy odstínech, ale i barevně usedlejší designové tenisky.

Pokud vás v nákupu brzdí strach z toho, že tyto neposedné tenisky nezkombinujete s dalšími (vzorovanými) věcmi, tak se vůbec bát nemusíte. Doplňky jako šála, pásek, triko a taška vám vyjdou vstříc.

FOTO: Designové tenisky

Jednobarevné designové tenisky, podzim/zima 2010, Zdroj: Deichmann

Najděte si na teniskách převládající barvu či nejpestřejší a k ní si pořiďte nějaký ten doplněk ve stejném tónu či odstínu. Rozhodně nemusí být v absolutně totožné barvě. Nebo nechte tenisky jen tak vyzařovat.

Ještě si pamatuji, kdy značka Adidas přišla na trh s botami Adicolor. Koupili jste si čistě bílé klasické adidasky a k tomu vám výrobci této firmy přibalili speciální barevné fixy, abyste si sami navrhli své designové tenisky. Vyšli vstříc těm náročnějším a kreativním. Dnes si botky barvit můžete také, ale postačí zaběhnout do pár obchodů a radovat se ze širokého výběru, netradičního pojetí i originálních kousků.

FOTO: Adicolor a boty Adidas

Adicolor a boty Adidas, Zdroj: yardwear.net, chicshaping.com

Kdo hledá, ten najde. Jen záleží, kolik jste ochotni investovat. A značky, kde tyto skvosty nabízejí? New Yorker, H&M, Baťa, Deichmann, Replay, Roxy, Miss Sixty, Diesel, Converse, Nike aj.

Říká se, že boty dělají člověka. Já osobně si myslím, že to pravda je, ale pokud jim člověk nedá život a charakter, budou to pořád jenom ty boty. Vzhůru na barevné nákupy a nebojte se ničeho. Jeden ten barevný kousek váš šatník určitě oživí.

FOTO: Barevné tenisky

Barevné tenisky, Zdroj: New Yorker

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Boty a barvy, tak to je osvěžující kombinace