Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Borkovanský Woodstock není jen trapnou napodobeninou

Redakce

Redakce

8. 8. 2009

borkovanyBorkovanský Woodstock sice nebyl akcí formátu Woodstock 1969 v NY, ale i tak ostudu neudělal. Představily se zde kapely, které rozhodně nepatří mezi slabší odvary. Většinou převažoval Metal/Rock. 25. července se sjelo na třináct kapel, které rozproudily malinký dvoreček uprostřed Borkovan.  Kolem 400 diváků zajistili nádhernou atmosféru a švýcarské headlinery Polution nechtěli pustit z podia.

Borkovanský Woodstock, jež se konal již po 7. v řadě, tedy nezklamal. Od minule se zlepšil jak zvuk, tak péče o lidi. Přibylo zastřešení, což při současném počasí, přišlo rozhodně vhod.

Celou šnůru zahájilo punkové  M.D.T. Dále namátkou pokračovalo Ex-Human, rap crossover hardcore Mr.Dynaboom a X – Core, kteří předvedli nádherný metálek. Chaos in Head se svou nádherně uřvanou zpěvačkou byli alespoň pro mě překvapením. Krleš známí z četných motosrazů se svou rockovou královnou předvedli jedno z nejlepších představení, co mohl Borkovanský Woodstock nabídnout. Srdce každého motorkáře muselo zaplesat. Hedlinerem letošního ročníku se stal Polution. Švýcarští kluci to pořádně rozjeli a publikum pořádně rozehřáli. Miloš „Dodo“ Doležal nechal publikum příliš dlouho čekat, a to se mu nevyplatilo. Začal sice ukázkou svého bohatého umění, ale to se rozjetému publiku moc nelíbilo. Nakonec rozpumpovala fanoušky Pumpa, která nádherně zakončila povedený 7. ročník Borkovanského Woodstocku.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Borkovanský Woodstock není jen trapnou napodobeninou