Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Bonobo není jen v ZOO. Britský DJ představí svou novou desku v Praze

Redakce

Redakce

14. 5. 2010

bonobo-1!Vstupenky!Fanoušci elektronické muziky ví, že Bonobo není jen druh šimpanze, ale hlavně britský DJ a producent Simon Green. Kdo to neví, tak vězte, že tenhle Brit už má na triku čtyři studiová alba a jeho vystoupení jsou vždy naplněná k prasknutí, včetně toho v Česku před třemi lety.

Britský DJ Bonobo (Simon Green). Zdroj: www.myspace.com/sibonobo

Britský DJ Bonobo (Simon Green), Zdroj: myspace.com

Simon Green je jednoduše rozený talent. Už na konci milénia se dostal na výběrovou desku britské nahrávací společnosti Tru Thoughts, kde dostal příležitost vydat svoji debutovou desku, kterou si nahrál a sestavil naprosto sám. V tu chvíli se mu život převrátil naruby. Deska nebyla šetřena superlativy od kritiků a nový přední evropský DJ byl zrozen.

>>> Koupit vstupenky za 555 korun zde <<<

Nebylo divu, že Bonobo po svém debutu přešel k prestižní nezávislé elektronické nahrávací společnosti Ninja Tune. A pod ní vydává dodnes. K dnešnímu datu už vydal čtyři studiové desky, tu poslední v březnu letošního roku. Čerstvou novinku Black Sands se vydal propagovat do světa a 7. června se zastaví i v pražském Lucerna Music Baru. Lístky už jsou ke koupi v sítích Ticketpro a Ticketportal. V Praze uslyšíte jeho dechberoucí arzenál hitů, včetně nejnovějšího singlu Eyesdown, ve kterém hostuje zpěvačka Andrey Triany.

Každý správný fanoušek elektronické hudby nebude návštěvu projektu Bonobo v České republice ignorovat. Kdo teprve tenhle hudební žánr objevuje, nebo je zvědavý na neokoukané nekomerční hvězdy, je povinen se zúčastnit. Světová uvolněná hudba, která se vine v housových, trip hopových a funkových beatech, vám pod nos nepřiletí zrovna každý měsíc.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Bonobo není jen v ZOO. Britský DJ představí svou novou desku v Praze