Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Bonecrusher Fest bude v Praze už v půlce ledna

Redakce

Redakce

3. 1. 2010

bonecrusher-fest-plakatDne 14. ledna 2010 zasáhne prahu uragán, zvaný Bonecrusher. Odehraje se v pražském klubu Abaton. Bonecrusher se do Prahy podívá poprvé a určitě sem nepřijede navštívit místní památky. Naopak; Abaton zažije metalovou show.

Zdroj: www.myspace.com/bonecrusherfest

Zdroj: myspace.com/bonecrusherfest

První, kdo se letos chopil žezla tohoto festivalu, jsou američtí thrash/deatheři BLACK DAHLIA MURDER, kteří nám představí svůj poslední počin Deflorate. Ten měl překonat předchozí dokonalou placku Nocturnal, již americká kritika ověnčila chválou.

Kanadská vichřice 3 INCHES OF BLOOD je stále populárnější, především díky desce „Advance and Vanquish (2003)“, která představila směsici žánrů power/speed/death/thrash/punku. Inspiraci kapela loví u těch nejznámějších ikon metalové historie, jakými jsou Running Wild, Iron Maiden či Metallica a další. Poslední dvě desky, z roku 2006 „Here waits thy doom“ a aktuální „Fire up the blades“ ukázali, že s touto kapelou je třeba tvrdě počítat.

Black/deathový veteráni NECROPBHOBIC nám přijedou představit svůj nový, spíše death metalový počin, nazvaný příznačně „Death to All“ a rovněž nebude chybět průřez jejich 21ti letou kariérou.

Toto byl výčet headlinerů nastávajícího večera a ted si pojdme ve stručnosti představit „mladý“, festivalový support, který rovněž vyplňují zvučná jména, jako německá OBSCURA, hrající progresivní, technický death metal, jenž nám představí svou novou desku „Cosmogenesis“. Dále se na podium ukáží američtí THE FACELESS, INGESTED a kalifornští CARNIFEX, kteří taktéž mají v plánu ukázat českému publiku nový počin nazvaný „Hell chose me“.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Bonecrusher Fest bude v Praze už v půlce ledna