Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Bobby McFerrin vyprodal Kongresové centrum. Poslední místa jsou na pódiu.

Hana Dittrichová

Hana Dittrichová

15. 3. 2010

bobby_mcferrin1Vokalista Bobby McFerrin zazpívá 22. dubna v pražském Kongresovém centru. Vstupenky jsou rozprodány a díky enormnímu zájmu se pořadatelé rozhodli, že nabídnou posledních 150 lístků. Ovšem ne ledajakých! Jejich majitelé si koncert užijí v bezprostřední blízkosti americké hvězdy. Sedět budou přímo na pódiu.

Bobby McFerrin se po dvou letech vrací do Prahy, Autor: Carol Friedman B&W

Bobby McFerrin se po dvou letech vrací do Prahy, Autor: Carol Friedman B&W

„Po dohodě s managementem umělce můžeme takto alespoň částečně uspokojit velký zájem o vystoupení Bobbyho McFerrina. Nová místa zaručují jedinečný zážitek umocněný bezprostředním kontaktem s tímto osobitým umělcem. A stejně jako před dvěma lety lze předpokládat, že McFerrin publikum aktivně zapojí do svého koncertu,“ doplňuje za pořadatele Marek Vrabec.

Úžasný zpěvák, pohotový improvizátor, dirigent a autor mnohých skladeb Bobby McFerrin se po dvou letech opět ukáže u nás v republice. Pochlubí se tu svou dlouho očekávanou novinkou VOCAbuLarieS.

Během svého pobytu v ČR vystoupí Bobby na třech koncertech. Nejprve 21. dubna na benefičním Jarním GALA pro Struny podzimu, který se koná v Obecním domě, poté bude následovat velká show v Kongresovém centru a naposledy se s českými fanoušky rozloučí 24. dubna v ostravské ČEZ Aréně.

Sboristy vybral a připravil Lukáš Vasilek

Jeho neuvěřitelný talent doprovodí speciálně sestavený komorní pěvecký sbor, který ještě umocní zážitek ze světa soulu, funku a gospelu. Toto doprovodné hudební těleso sestavil sbormistr Pražského filharmonického sboru Lukáš Vasilek, který své svěřence předá pod taktovku Bobbyho pravé ruky, zkušeného sbormistra Rogera Treece.

Výsledkem společných zkoušek bude, jak jsme u Bobbyho zvyklí, dokonale připravená show, na které zazní nejen singly z nového projektu, ale také staré oblíbené pecky.

The YouTube ID of l9K4BKkLaCI&feature=fvst is invalid.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Bobby McFerrin vyprodal Kongresové centrum. Poslední místa jsou na pódiu.