Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Bobby McFerrin uskuteční v Brně hned dva koncerty

Redakce

Redakce

22. 1. 2011

FOTO: Bobby McFerrinHned dva koncerty uskuteční Bobby McFerrin na jaře v brněnské hale Vodova. Původně mělo jít pouze o jedno vystoupení, ale vzhledem k rychlosti prodeje lístků a ohlasu českých fanoušků se organizátoři po dohodě s hudebníkem rozhodli uspořádat ještě druhý koncert. Ten je naplánován na den po prvním, tedy na středu 30. března 2011.

FOTO: Bobby McFerrin

Bobby McFerrin při koncertě v pražském Kongresovém centru v květnu 2010, Zdroj: archiv

„Ačkoliv nebylo žádným tajemstvím, že Bobby McFerrin má v České republice obrovský počet příznivců, rychlost s jakou vstupenky na první koncert zmizely, nás samotné příjemně překvapila, a jsme proto nesmírně rádi, že můžeme vyjít vstříc všem, kteří si tento úžasný zážitek nechtějí nechat ujít a na které se lístky už nedostaly,“ uvádí Vilém Spilka z 24/7 Promotions, která koncert pořádá.

Bobby McFerrin vystupoval v České republice již čtyřikrát a jeho koncerty byly pokaždé provázeny obrovským zájmem publika. Je držitelem deseti cen Grammy, prodal přes 20 milionů svých alb a za svou kariéru spolupracoval například s umělci, jako je violoncellista Yo-Yo Mou nebo jazzový pianista Chick Corea. Hudebník svým osobitým způsobem využívá hlasový rozsah čtyř oktáv, přičemž jedinečná atmosféra jeho koncertů vyniká díky improvizaci a nenucenému kontaktu s publikem.

Zájemci o vystoupení Bobby McFerrina si mohou zakoupit také speciální VIP vstupenky. Ty jim kromě nejlepších míst v hledišti umožní například luxusní občerstvení formou rautu nebo ubytování v čtyřhvězdičkovém hotelu v Brně. Pořadatelé navíc nabízejí vstupenky na exkluzivní místa přímo na pódiu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Bobby McFerrin uskuteční v Brně hned dva koncerty