Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Bobby McFerrin se v březnu vrátí do ČR, vstupenky mizí v předprodeji už teď

Hana Dittrichová

Hana Dittrichová

4. 12. 2010

V roce 2011 se vokalista McFerrin objeví v ČR pouze jednou. A to 29. března v Brně. Svým koncertem věnuje originální dárek k desátým narozeninám JazzFestu Brno. Omezená předvánoční edice vstupenek je už beznadějně vyprodána, ale na pultech je již série druhá.

Bobby McFerrin zamíří v březnu do Brna, vstupenky jsou k dostání už nyní, Foto: Karel Slabý, Topzine.cz

Bobby McFerrin se na našich pódiích objevil již čtyřikrát a už napoprvé se stal miláčkem českých fanoušků. Jeho první koncert v Praze byl natolik úspěšný, že organizátoři dokonce přidali jedno mimořádné vystoupení. Naposledy se u nás ukázal se svým novým albem VOCAbuLaries v dubnu 2010. Po necelém roce se vrátí znovu.

Limitovaná předvánoční edice vstupenek na březnový koncert byla prodána již během týdne. Organizátoři nyní do prodeje poslali druhou sérii.

VIP vstupenky s nečekaným komfortem

„McFerrin si během svých dvou předchozích návštěv v České republice oprávněně získal obrovskou přízeň zdejšího publika. A skoro to vypadá, že k fanouškům Bobbyho McFerrina patří i Ježíšek a vstupenky na jeho koncert jsou dle všeho velmi žádaným vánočním dárkem,“ glosuje rychlost prodeje Vilém Spilka z pořádající agentury.

Od 3. prosince 2010 jsou k dispozici vstupenky ve třech cenových kategoriích: 990 korun, 1490 korun a 1990 korun. Navíc organizátoři přichystali i mimořádnou nabídku. Za 3990 korun jsou k dostání VIP vstupenky, které vlastníkovi zajistí nejlepší místa v hledišti a zároveň luxusní občerstvení v podobě rautu. Pro fajnšmekry se nabízí vstupenky za 5990 korun, které kromě výše jmenovaného zahrnují i ubytování ve čtyřhvězdičkovém brněnském hotelu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Bobby McFerrin se v březnu vrátí do ČR, vstupenky mizí v předprodeji už teď